Wątek dotyczący artykułu

Oświadczenie Darcy'ego Warda: Popełniłem błąd!

W środę brytyjskie media poinformowały, że Darcy Ward został złapany przez policję podczas jazdy pod wpływem alkoholu i narkotyków. W piątek oświadczenie w tej sprawie wydał sam zawodnik.

przeczytaj cały artykuł

Greg-Tarnów

Brak argumentów to zaczyna się pisanie nie na temat zmień płytę bo już jest nudne.Praca społeczna dla Warda i od razu zacznie używać mózgu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
1962

Chcesz, by Ward używał mózgu? Może najpierw zaczniesz od siebie?
To nie jest pisanie nie na temat. Nie masz nic sensownego do napisania to zajmij się problemami w swoim klubie, a Naszego zawodnika zostaw w spokoju. Zazdrościsz chłopakowi, że jest w centrum uwagi? Znajdź ścianę i kilka razy trzepnij tym swoim łbem, a na pewno ktoś to zauważy. Będziesz gwiazdorem YT.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Greg-Tarnów

Krzyżaku nie tym tonem nie obrażam więc sobie wypraszam takie teksty.Wyraziłem tylko swoje zdanie na temat Warda mam takie prawo nie pasuje nie czytaj mojego komentarza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
clown

Jeśli chodzi o "używanie mózgu", to twoją miarką biorąc to Ted Bundy, też był w centrum uwagi i powinno mu się zazdrościć. Ale po co zazdrościć Wardowi? Nie masz na działkę to ci mogę wysłać parę groszy. Też będziesz gwiazdą.
Jesteś świetnym przykładem jak demoralizująco może wpływać idol żużlowy na swoich fanów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
SvR

Kiedy pojawił się artykuł o długach Unii Tarnów to sam wszystkim nakazywałeś aby zajęli się własnymi klubami hipokryto z tarnówka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
dawaj babka rentke

czlowieku nikt nie chce na zle szkoda by chlopak sie zmarnowal to jest sens calej dyskusji mlody jest pobladzil ale ktory to juz raz
takim postepowaniem moze wam zaszkodzic w drodze po najwyzsze cele czyli mistrzostwo czy to hipokryzja

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
SvR

To ,że po raz kolejny Darcy dał ciała wiedzą wszyscy. On sam powinien najlepiej wiedzieć ,że po ostatnich "incydentach" prasa jak i opinia publiczna będą mu się baczniej przyglądać. Albo zacznie ocieplać swój wizerunek albo odwrócą się od niego wszyscy w tym sponsorzy. Wtedy podzieli los Hliba i innych. Dyskusja dyskują ,ale taka hipokryzja mnie po prostu śmieszy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Krzyżacy

tak, na silniku o pojemności 50cc :D na jakiejś tam alejce. Darcy jest kozak i jedyne co wam zawinił to to że jeździ w znienawidzonym Toruniu,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Greg-Tarnów

Następny który nie ma argumentów i wypisuje jakieś brednie.Pisz na temat czy ja coś piszę o Toruniu albo o tym że Ward jest słabym zawodnikiem.Napisałem tylko że ma mózg na urlopie koniec tematu.Widzę że dalsza dyskusja nie ma sensu każdy jest przy swojej racji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Krzyżacy

a Ty potrafisz? napisałem WAM a nie CI! nie było tylko do Ciebie ale do wszystkich krytykantów, świętoszków i przyzwoitek. teraz koniec dyskusji

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
PSŻ Fan

Bursztyn (jantar, sukcynit) jest kopalną żywicą drzew iglastych, sprzed minimum 40 milionów lat. W jego skład wchodzą węgiel, wodór i tlen związane ze sobą w zmiennych stosunkach procentowych. Jednym ze składników jest ponadto kwas bursztynowy w ilości 3-8 %, to on powoduje aromatyczny zapach, wydzielający się podczas spalania bursztynu. Niemal połowa światowego wydobycia kamienia pochodzi z Sambii (półwyspu nad morzem Bałtyckim) a dokładnie z kopalni plażowej w Jantarnym, głównym mieście Sambii. Pomimo iż nie udało się jak dotąd ustalić gatunku iglaków "produkujących" bursztyn, jego sposób powstawania nie budzi wątpliwości. O pochodzeniu świadczą między innymi odciski kory pni drzew macierzystych, a także szczątki drewna i kory wewnątrz bryłek . Żywica gromadziła się wewnątrz pni, wypełniając liczne szczeliny drewna, lub wypływając przez uszkodzenia na powierzchnię pni otoczona promieniami słonecznymi zastygała w rozmaitych formach naciekowych, utrwalając w sobie drobne rośliny jak również niezwykle pożądane stawonogi, kreując tym samym inkluzje organiczne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|5)
blokuj
bolo8333

gdzieś ktoś użył tego sformułowania a on tylko powtarza bo myśli że jest fajny i koledzy z torunia dadzą mu łapki w górę za komentarz,pewnie nawet nie zrozumiał w jakim kontekście to było...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
PSŻ Fan

Masz rację :-). Już nie wie co napisać i obraża innych. Prawda o Wardzie boli. Tak się spina, ze za chwilkę będzie musiał zdjąć zbroję bo się zagotuje :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
1962

Prawda boli co? Pisze prawdę, a ty i twoja koleżanka bolo jakieś dyrdymały. No filozofie wysil się troszkę i pomyśl sam, a nie przy pomocy Wikipedii i koleżanek. Dziecko w pierwszej klasie podstawówki zapewne zdefiniowałoby czym jest bursztyn, a ty musiałeś się posilić Wikipedią.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Corlleon

ale Ty jesteś hipokryta hahaha .. Sam obrażasz innych - może to ty sam nie wiesz co piszesz? a potem jak ktoś odpisze na twoje zaczepki jego oskarżasz o obrażanie ? zastanów się - bo nie tylko do tego tematu prowokujesz i obrażasz..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
1962

Posłuchaj bursztynku. Jak nie masz co pisać, to nie pisz. Twoje wypociny tutaj są nie na miejscu.
Długo szukałeś w Wikipedii definicji słowa: "bursztyn". Sam nie potrafiłbyś nawet powiedzieć czym jest bursztyn filozofie. Dodam jeszcze, że nie chodziło mi o definicje tylko o określenie na kogo mówi się "bursztyn". Oczywiście jesteś niedorajda i nie potrafisz nawet przeczytać poprawnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.