Wątek dotyczący artykułu

Oświadczenie Darcy'ego Warda: Popełniłem błąd!

W środę brytyjskie media poinformowały, że Darcy Ward został złapany przez policję podczas jazdy pod wpływem alkoholu i narkotyków. W piątek oświadczenie w tej sprawie wydał sam zawodnik.

przeczytaj cały artykuł

1962

Praca społeczna dla Warda i od razu zacznie używać mózgu.

Masz nawet problem ze zrozumieniem tego co wydukasz. Nieźle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dawaj babka rentke

czlowiek lecz sie nikt mu zle nie zyczy bo szkoda by sie zmarnowal bo ma wielki talent malo juz bylo przypadkow ze zawodnicy ladowali na dnie nie zadko odbierajac sobie zycie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dawaj babka rentke

jesli mial by Darcy wiecej oleju w glowie to by nie robil tego co robi takie sprawy potem narastaja i dochodzi do patologi skad wiesz czy nie skonczy jak jego rodak kilkanascie lat temu Billi Sanders juz potrzeba chlopakiem wstrzasnac puki nie jest za puzno

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
1962

Ty jesteś taki świętoszek, że nigdy sobie piwka nie wypiłeś i nie wziąłeś macha jointa? Policja cie nie spisała nigdy?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
dawaj babka rentke

zebys wiedzial nie jestem na bakier z prawem blantow nie palilem bo to dla mnie debilizm a alkohol jest dla ludzi ktorzy wiedza kiedy maja przestac jesli po wypiciu stajesz sie agresywny nie powinienes pic

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
1962

Czy Darcy był agresywny? Czy jest wzmianka o alkoholu?
Nie jesteś na bakier z prawem? Pochwal się swoimi przewinieniami. Dostałeś mandat za wyrzucenia papierka od lizaka na ulice?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
dawaj babka rentke

za darmo w czajnik nie dostal w barze ze w kilku meczach nie jechal pod koniec sezonu
zacznij myslec chlopie
zal mi go bo sie chlopak moze zmarnowac a ma wielki talent
moze wam zaszkodzic w zdobyciu mistrzostwa takim a nie innym postepowaniem
ludzie patrza z boku wiekszosc dzieciakow patrzy na tych gladiatorow i chce ich nasladowac jaki to wzor w tej chwili zaden
chialbys by twoj syn robil tak samo jak on nie sadze

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
1962

Nie wiesz jak było wtedy w Anglii więc po co do tego wracać?
Teraz jest młody. Ja w jego wieku też sobie paliłem i popijałem piwka w parku. Dorosłem, założyłem rodzinę i koniec. Zejdźcie z niego. Przyznał się i przeprosił.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.