Wątek dotyczący artykułu

Wisła punktuje błędy delegata (wideo)

Zobacz materiał Wisła TV ukazujący krok po kroku wszelkie nieprawidłowości , towarzyszące podjęciu przez delegata decyzji, w sprawie walkowera w meczu Orlen Wisły Płock z Piotrkowianinem.

przeczytaj cały artykuł

Wisła Płock

Czytam, czytam te komentarze i śmiać mi się chce. Z czego? Z kibiców Vive.
Wszyscy poza Wami i poza jednym kibicem z Piotrkowa uważają, że Wisła niesłusznie otrzymała walkowera i że mecz powinien być rozegrany w nowym terminie, natomiast Wy, fani Vive uważacie, że delegat, (komisarz ligi - pewnie nie do końca) i związek mają rację.
Jest to żałosne. Przecież wszyscy wiedzą, że chodzi Wam wyłącznie o odebranie Wiśle 2 punktów przy zielonym stoliku, co będzie wyłącznie z korzyścią dla klubu, któremu kibicujecie.
Nie macie żadnych merytorycznych argumentów, tylko w kółko, że to wina Wisły.
Dlaczego więc nie skomentujecie słów komisarza ligi (z którym przecież się zgadzacie):
że „Wisła ze swojej strony dopełniła wszystkich obowiązków”, podkreślam słowo wszystkich.

Jako kibice sięgacie dna. Staczacie się po równi pochyłej. Staliście się ekipą bez honoru, bez zasad. Sprzedaliście swoją godność wachlarzom, sponsorowanemu dopingowi etc. Nawet Wasz prezes Was się wstydzi, skoro woli przemalowywać na żółto kibiców Wisły w ich hali, niż pokazywać Was żałosnych.
Poczytajcie sobie najlepiej komentarze na oficjalnej stronie kieleckiego klubu, ale również i na tej nieoficjalnej.
Co się z Was zrobiło? Gdzie godność kibica?
A tak na marginesie, to z uśmiechem na ustach przeczytałem komentarze na stronie vivetargi, jak robicie w portki ze strachu przed 400 osobową grupą płockich kibiców.
Pisać publicznie o takich rzeczach? Ale obciach. Nawet jak się tak myśli, to się o tym publicznie nie pisze. Wstyd dziewczyny, wstyd.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
handball Wybrzeże

Zgadzam się, również czytam te wszystkie komentarze i myślę sobie jakie to k.rwa typowo polskie! Przecież Wisła walczy tylko o swoje racje i przedstawia swoje argumenty, bo uważa że walkower jest niesłuszny.
Podoba mi się stanowczość kolegi z Kwidzyna, który chyba od zawsze uważa, że powinien zostać powtórzony i powiedzmy sobie otwarcie - to było by najlepsze dla polskiej piłki ręcznej.

Jednak ja nie o tym. Chodzi mi o to, że poszczególni kibice z różnych miast - z Kielc szczególnie (lub sympatycy drużyny z Kielc z innych miast) szkalują Wisłę za obecną postawę.

Powiedzmy sobie jasno do cholery, że jeżeli ta sytuacja dotyczyła by innych drużyn, czy to mojego GKS-u, Kwidzyna, Kielc, czy nawet Koziebród lub Pcimia Dolnego, to każdy z tych zespołów zachował by sie tak samo jak Wisła.
Pytanie tylko czy taki Lolek czy inny Złoty Bogdan potrafią to zrozumieć i otwarcie się do tego przyznać? Uważam, że nie bo gdyby to zrozumieli, to zwyczajnie musieli by w tym sporze stanąć po stronie Wisły. No i to ich najbardziej boli. Sprawa racji w tym sporze jest dla nich sprawą drugorzędną!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (14|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.