Wątek dotyczący posta na blogu

Rady dla fanek ! Jak dotrwać do początku sezonu!

użytkownik usunął konto

Moje drogie fanki , Ten niemiłosiernie przedłużający się okres ogórkowy naszej ulubionej dziedziny sportu powoduje u mnie występowanie  pierwszych objawów frustracji . Nawet całodzienne przesiadywanie na „naszym” portalu i czytanie komentarzy pisanych wspaniałą polszczyzną , przepełnionych miłością (…)

przeczytaj cały artykuł

Margit

Mnie mówił coś wręcz odwrotnego :) Twierdzi ,że "robię oborę" , ale czego można spodziewać się po samczykach ? Obłuda i podśmiechujki :DDDDD Widzisz z kim ja muszę żyć :D:D:D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Margit

Na prawdę nie jest zazdrosny :) Na początku to On mi pokazał jak mam to robić i czasami nawet "ściąga" mi fotki:) No wiesz ale zachowanie pozorów musi być :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tylko_Falubaz_

Hormonki się czasem odzywają, ale tak to dobrze. Nie długo nudności powinny się skończyć. Narazie brzuszek nie chcę rosnąć i były już pierwsze spory o imię dla dziecka ;)

| Odpowiedz
blokuj
asia

Mdłości...skąd to znam...:))))))Brzuszek..to się ciesz..ale nowina jest taka,że przy końcówce to pewnie dużo...Ci przybędzie.Tak było ze mną.Nic,nic..a potem...masakra....:)))))
A jak z tym imieniem było...:)))

| Odpowiedz
blokuj
Tylko_Falubaz_

ja 7 kilo schudłam od początku i zauważyłam, że tylko w brzuszek mi idzie, więc nie marudzę ;D klub żużlowy dla małego został wybrany, tatuś zadecydował, ja głosu nie miałam w tej sprawie ;D Wczoraj coś mówił, że go wytrenujemy i do Stali oddamy, ale widząc moje pojrzenie, zmienił zdanie i przepraszał ;D

| Odpowiedz
blokuj
asia

Aj tam...niemożliwe,,poczucie humoru Cię nie opuściło to znaczy,że jesteś szczęśliwa..:)Sandruś..muszę na moment iść do sklepiku...:(

| Odpowiedz
blokuj
TATOO

Po tym co przeczytałem i zobaczyłem już nic dobrego :DDDDD Teraz już zostaje mi tylko piwo i egzystencja do emerytury :)

| Odpowiedz
blokuj
TATOO

Z rzeczy ciepłych najbardziej lubię "ciepłe nóżki" ;) , po takich ciepłych wiadomościach to czasami może głowa rozboleć :(

| Odpowiedz
blokuj
TATOO

Nie nadążasz za moimi zboczonymi myślami :D Dla mnie "ciepłe nóżki" kojarzą się z tym, jak wracam późnym wieczorem po drugiej zmianie , zziębnięty i zmęczony a one na mnie czekają w ciepłym łóżeczku :DDDD

| Odpowiedz
blokuj
Tylko_Falubaz_

hahahahahaha muszę zasłaniać bo na dachu w domu na przeciwko pracują robotnicy i podglądują mnie jak chodzę po pokoju w nie pełnym ubraniu, zboczeńcy! ;p

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.