Wątek dotyczący artykułu

Jacek Gajewski dla SportoweFakty.pl: Wardowi powinien pomóc psycholog

Według Jacka Gajewskiego 20-letni żużlowiec Unibaksu Toruń potrzebuje pomocy psychologa. W przeciwnym razie Darcy Ward może szybko zmarnować swój talent.

przeczytaj cały artykuł

malyKSA

Widzę znowu zebrało się stado wszystkich świętych sami ministranci i chodzące wzorce do naśladowania to że Ward (bo tak się pisze poprawnie to nazwisko a nie Word jak tu niektórzy znawcy piszą)jest sportowcem nie oznacza że jest również zwykłym młodym człowiekiem i ma prawo w czasie swoich wakacji wypić piwko zapalić jointa chodzić w stringach czy strzelać z procy w stare babcie.Wy wszyscy zawsze jesteście nieskazitelni a kolega Clown to już chyba na święcenia czeka:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
yoyo

Tak, oczywiście jest młody. Tylko dlaczego tylko ciągle słychać o nim. O Holderze jakoś nie słyszałem ani razu, a też był młody. To samo Jensen. A może słyszałeś o jakieś "akcji" Janowskiego, Pawlickiego czy Dudka? Każdy z nich jest młody i oczywiście lubią się zabawić, jakieś piwko coś, ale różnica pomiędzy Nimi a Wardem jest taka że w przypadku tego drugiego każda taka impreza kończy się interwencją policji. Tobie to nie przeszkadza i jak Ward będzie robił wynik to raczej nie będzie Ci to przeszkadzało, ale zapewniam Cię że jak Darcy zawali jeden, drugi trzeci, czwarty mecz, lub wgl się nie zjawi bo wyląduje na komisariacie lub izbie wytrzeźwień, to wtedy zapytasz się "kto na to pozwolił" ale wtedy może być za późno. Za tego gówniarza ktoś się powinien wziąć, albo podchodzi do sprawy profesionalnie i robi wynik (stać go na 11-13 punktów w meczu i nawet top5 w gp) albo sobie daje sposób i dorabia po godzinach myjąc motory Holderowi. Pozdr.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Szyba

Poza dzieckiem Holder ma jasno wytyczone cele do których konsekwentnie zmierza a Wardowi brakuje konsekwencji i determinacji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Szczeżuja pospolita

Moim zdaniem sie mylisz. Cele ma własnie dziki rodzinie.Holder gdyby nie rodzina , ktorą stworzył byłby bez tytułu IMŚ. Holder ma do kogo wracać po meczu, ma do kogo zadzwonić, a Ward? Pustostan w mózgu i bal. Jeszcze jedna sprawa. Jaką ma mieć Ward determinacje jak on w wieku 16 lat zdobył wszystko co mogł? Teraz jest seniorem więc 1 rok bedzie znouw zdeterminowny. Jak zostanie IMS wtedy obali mit , że SPORT TO ZDROWIE.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Szyba

Stabilizacja w życiu prywatnym na pewno sprzyja Holderowi i tu się zgadzamy. Natomiast myślę że rodzina w życiu Warda nie wiele by zmieniła . Nie wystarczy zadeklarować chęci bycia mistrzem świata, należy sobie jeszcze określić warunki jakie należy spełnić a to już dla Warda za wiele.
PS.Nie zawsze rodzina zawodnikom pomaga.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Szyba

Powiem tak ,wiele bym dał by się mylić w ocenie Warda. Jednak miał trzy wpadki o których było głośno (drobniejsze pewnie były ale o tym nic nie wiem)i myślę że o dwie za dużo jeśli poważnie myśli o żużlu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Szczeżuja pospolita

Wpadkę miał 1. Jak poszedł do knajpy i w łeb dostał. Bo była liga wtedy. Teraz może robić co chce, byle w seonie tego nie robił. Ta dziewczyna dostała nauczke do końca życia, że za darmo nie ma chlania. Drugi raz zastanowi się czy warto pić za czyjąś kasę. Drugi raz też już do hotelu nie pojdzie z 2 obcymi kolesiami, których widziała na bilbordach. Zobaczymy w sezonie. Jak będzie przywioził regularnie powyzej 10 oraz bedzie w czołówce GP znaczy, że taki tryb zycia nie wpływa na Warda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
-xyz-

Jeśli jesteś kobietą , to tylko wredą "ta dziewczyna dostała nauczkę " :( Ciebie Darcy nie zaprosi , a szkoda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Szyba

Szczeżuja nie jesteś wredna.Powiedz która dziewczyna pcha się do pokoju chłopaków których praktycznie nie zna ? Reszta to już tylko słowo przeciw słowu .

| Odpowiedz
blokuj
-xyz-

Szyba , jesteś poważny gość , więc nie pleć bzdur. Twierdzisz , że ta dziewczyna Warda nie znała. Znała Go choćby tak , jak nasze krajowe FANKI . Jeśli Darcy zaprosi toruniankę np. na piwo , to co ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Szyba

Ja tego nie wiem ,czytałem wszystko co mi się nawinęło ale pod łóżkiem w tym hotelu nie byłem . Ale znam życie (przynajmniej mi się tak wydaje) i wiem że w takich sytuacjach nigdy nie jest winna jedna strona .to tyle .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Szyba

Może robić co chce ,chyba nie do końca jest tak .Oczywiście nie jestem zwolennikiem „zakonu sportowego” .To jest młody chłopak i żużel musi mu sprawiać radość ale niestety dzisiaj żużel to nienaganna kondycja ,nie za wysoka waga … niestety balując z kolegami tego się nie osiągnie .Mam nadzieję że to Ty będziesz miała rację !I jeszcze jedno,ja mam trochę inne spojrzenie na jego wybryki.

| Odpowiedz
blokuj
Dumny z Krzyża

Ze wszystkim się zgadzam poza jednym. Darcy Ward ur. 4.05.1992 r. Darcy jest jeszcze juniorem! Wiem, że trudno w to uwierzyć ale taka jest prawda! To jest młody chłopak i ma jeszcze sieczkę w głowie, przejdzie mu! Niepotrzebnie rozdmuchany temat moim zdaniem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Nick

Przejdzie mu, jeśli ktoś go mocno puknie w dekiel, aby się ta sieczka ubiła. Ale do tego potrzeba naprawdę silnej ręki i mocnego puknięcia.

| Odpowiedz
blokuj
Dumny z Krzyża

Mi się wydaje, że to jest całkiem normalne zachowanie w jego wieku. Jest czas na zabawę i na ciężką pracę też jest czas. Obroni się wynikami na torze a w zimę znowu zabawa i fun. Kangury tak mają!

| Odpowiedz
blokuj
yoyo

Nie o to mi chodziło, teraz oczywiście Holder ma dziecko (choć tylko od roku) ale Holder jest o 5 lat STARSZY od Warda, zobacz jaki był Holder w wieku Warda, to raz. Po drugie co z tego że Ward ma talent jak to mówisz większy od Holdera, a zaraz to tak spartoli? Zobacz co Nicki wyprawiał za czasów juniora, a ile razy później został MŚ. Talent to nie wszystko, owszem Ward to wielki talent, ale samym talentem dobrych wyników nie zrobi.

| Odpowiedz
blokuj
Szczeżuja pospolita

Holder jeszcze 3 lata temu był taki sam jak Ward. Poznał pewna Pania. Zaszła ona w ciąże i nagle Holder spasował. Zauważ, że wyniki Holdera poszły w góre od właśnie ciąży. To przypadek? Nie. Odpowiedzialność. Dziecko zmienia Ci priorytety w życiu. Związek nie, ale dziecko tak.

| Odpowiedz
blokuj
czarna ----

nie kazdego akurat on wydoroslał Ward to inna bajka ale to mi sie podobło ze moze obalic mit ze sport to zdrowie ha ha ha juz prawie obalił nie od dzis imprezuje a mistrzem juz jest i to podwojnym

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Szyba

Będę się upierał ,Holder i Ward to dwie różne osobowości które łączy Australia i smykałka do żużla .Nawet kiedy razem balowali Holder poniżej pewnego poziomu nie schodził a Ward wylądował w Gdańsku.

| Odpowiedz
blokuj
Szyba

Przecież o tym piszę ,razem balowali Holder jeździł tak że nikt do niego pretensji nie miał a Ward cieniował strasznie.

| Odpowiedz
blokuj
malyKSA

W sumie tak tylko że Holder jest dużo młodszy i może po prostu nigdy nie dał się złapać:)Przecież każdy musi nieraz trochę odreagować wiem Darcy trochę momentami przegina ale ja go oceniam po tym jakim jest żużlowcem, jestem jego kibicem a nie spowiednikiem:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
malyKSA

Masz rację w czasie sezonu tak ale nie w czasie wakacji czy na urlopie,gdyby mi szef nie pozwolił na urlopie piwa wypić albo zapalić to bym go w dupę kopnął i nowej pracy szukał.

| Odpowiedz
blokuj
yoyo

Tak, tylko że widzisz nie tylko Ward ma wakacje. Mają je wszyscy żużlowcy z wszystkich krajów (no może z wyjątkiem ice speedwaya). Każdy zapewne zapali sobie, wypije piwo, pójdzie na jakąś dobrą impre, tylko jakoś nie słychać ani nie słychać było aby ktoś wylądował na policji.
.
EDIT: druga sprawa, wakacje żużlowców to raczej październik, listopad. To że do marca nie jeźdżą nie oznacza że mają wolne, muszą dogrywać sprawy sprzetowe, podpisywać umowy sponsorskie a co najważniejsze sami muszą trenować do sezonu, siłowo, kondycyjnie itp. A większość te przygotowania rozpoczyna z początkiem grudnia. A złe przygotowania do sezonu to praktycznie cały zepsuty sezon.

| Odpowiedz
blokuj
yoyo

Akurat co do kamuflowania się to Ward ma idealne warunki, daleka Australia tys kilometrów z dala od Polski itd.

| Odpowiedz
blokuj
szogun

własnie chodzi o to , że wiara jest dla grzeszników aby szukając znalezli sens. To tylko płytki ateista uwazaza z oburzeniem ze " ten jest katolikiem a grzeszy, a fu". Ateisci maja tak banalna wizję swiata ze ręce opadają".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.