Wątek dotyczący posta na blogu

Rady dla fanek ! Jak dotrwać do początku sezonu!

użytkownik usunął konto

Moje drogie fanki , Ten niemiłosiernie przedłużający się okres ogórkowy naszej ulubionej dziedziny sportu powoduje u mnie występowanie  pierwszych objawów frustracji . Nawet całodzienne przesiadywanie na „naszym” portalu i czytanie komentarzy pisanych wspaniałą polszczyzną , przepełnionych miłością (…)

przeczytaj cały artykuł

TATOO

Nie chcę się stresować i jeszcze nie sprawdzałem ze swoim grafikiem :) Ale w końcu będę musiał to zrobić !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
TATOO

W rundzie zasadniczej nie będę tylko na meczu z Wrocławiem bo nie będzie mnie w Tarnowie .A na pozostałych jak nic niespodziewanego nie wypadnie to będę :)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Laguna

Czyli nie będziesz na meczu z najsłabszą drużyną (na papierze) czyli udało ci się z grafikiem jakoś trafić :)

| Odpowiedz
blokuj
TATOO

Zaraz Cię ustrzelę :) Bo przy moim pechu może coś dodatkowego w wakacje "wyskoczyć". Z drugiej strony jeszcze nigdy nie było tak żebym miał wolne popołudnia w dniach kiedy jest mecz:) To jakiś cud!!!!!!

| Odpowiedz
blokuj
TATOO

Oby się Twoje słowa sprawdziły ! Bo ostatnio była ładna pogoda , ale jak tylko przychodził dzień meczu zaraz zaczynało padać :( W pewnym sensie był to standard

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.