Wątek dotyczący artykułu

Zmiany w regulaminach SGP, DPŚ i DMŚJ. Andrzej Grodzki: Ideą przewodnią sprawiedliwe rozstrzygnięcia

Przed nami sezon 2013. Władze międzynarodowe zdecydowały się na wprowadzenia zmian w przepisach DPŚ, DMŚJ i Grand Prix. W jakim poszły one kierunku?

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty przez użytkownika
Margit

A teraz proszę na temat regulaminu bo zaraz i my sobie nie popiszemy!!! . Otóż całkowicie zgadzam się z tym co zaprezentował nam użytkownik Strzelecka . Opisał się ale. wiele w tym prawdy ;)......kłaki ???fuj !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ivan i Delfin

Oczywiście zgadzam się z przedmówcą/czynią :) ,ale jakby coś ustalić na lat parę bez zmian to po co ...działacze ? działacze muszą być i h.. ! Jak napisał wcześniej szogun biegi powinny być parowe i wtedy jest to dopiero współpraca w drużynie na torze ,a nie tylko w parkingu ! W końcu są to mistrzostwa DRUŻYNOWE ! ... było na temat ? było!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Margit

Z Szogunem też się zgadzam ! W końcu Drużynowych Mistrzostwach kraju jeżdżą parami i ma to zupełnie inny posmak, niż walka pojedynczych zawodników o punkty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Margit

"jatka" mi się źle kojarzy , Dzisiaj nie mam już ochoty na rzeź niewiniątek :)Za długo dzisiaj siedziałam na SF :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.