Wątek dotyczący artykułu

Jerzy Kanclerz dla SportoweFakty.pl: Mikołaj chce udanie zakończyć starty w wieku juniora

Mikołaj Curyło to kolejny zawodnik Składywęgla.pl Polonia, który jako gość będzie wspierać klub z niższej klasy. W bardzo ważnym dla siebie sezonie junior chce udowodnić, że jest solidnym żużlowcem.

przeczytaj cały artykuł

Szczeżuja pospolita

Ja nie wiem, z czego wy sie cieszycie? Mecze Orła pokrywają się z meczami POlonii. Więc Curyło ma jechac w Łodzi a nie w POlonii wtedy czy jak? Po 2 Łódz ma Pulczyńskich, a jak wiadomo obaj nigdy w meczu nie pojadą, więc to bedzie pierwszy wybór łodzian do gościa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Szczeżuja pospolita

KSM kolego się bierze z niczego jeżeli chodzi akurat o juniorów. U seniorów to co innego. Napisałeś, że nie wiem co pisze, a Ja ci pokazałam, że jest odwrotnie i Ty nie wiesz co wypisujesz. Jeżeli tak ma wyglądać bydgoszcz tradycja to macie super tradycje. Pleść bzdury.Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
emilfan

Śr. meczowa to nie wszystko, liczy się talent, a nie jakieś cyferki, Miki z roku na rok jest coraz lepszy, a Pulczasy stoją w miejscu(jak się nie cofają) mimo różnych lig.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.