Wątek dotyczący artykułu

Zmiany w regulaminach SGP, DPŚ i DMŚJ. Andrzej Grodzki: Ideą przewodnią sprawiedliwe rozstrzygnięcia

Przed nami sezon 2013. Władze międzynarodowe zdecydowały się na wprowadzenia zmian w przepisach DPŚ, DMŚJ i Grand Prix. W jakim poszły one kierunku?

przeczytaj cały artykuł

bayer

A, jeszcze jedno - wydaje mi sie, ze gdyby nie podwajana liczba punktow zdobytych w finale GP, sedzia wykluczylby Holdera, a nie N. Pedersena w pamietnym polfinale GP w Toruniu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pasibrzuch

Możesz mi napisać o jakim pamiętnym półfinale GP w Toruniu myślisz? bo jeżeli o ostatnim to chyba masz bujną wyobraźnię;> Sędzia nikogo nie wykluczył.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bayer

Oczywiscie chodzilo mi o polfinal z 2012. Faktycznie troche sie rozpedzilem, piszac o wykluczenia Dunczyka, ale tak naprawde ta decyzja bylo niemal rownoznaczna z wykluczeniem, bo powtorzyc taki start i przy tym liczyc na ponowny gorszy start Holdera bylo niemal niemozliwym. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Pasibrzuch

Sędzia podjął bardzo prawidłową decyzję. Gdyby wykluczył Holdera to wypaczyłby tytuł IMŚ tym bardziej, że cała sytuacja miała miejsce po starcie na pierwszym łuku. Poza tym to Pedersen kładł się na Holdera próbując zepchnąć Go na murawę. Kangur nie dał się zamknąć, a tym bardziej zepchnąć. Pedersen wiedząc i widząc, że kangur nie odpuści mógł sam odpuścić i szukać swojej szansy przez 4 okrążenia na wyprzedzenie Holdera.
Powtórka wyjaśniła kto jest tego dnia lepszy:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.