Wątek dotyczący artykułu

W Bydgoszczy na tor wyjadą dopiero po 10 marca

Wymiana krawężników i band oraz niekorzystne prognozy pogody sprawiają, że żużlowcy Składywęgla.pl Polonia na swoim torze potrenują najwcześniej 11 marca. Być może wcześniej zespół pojedzie do Krsko.

przeczytaj cały artykuł


Szczeżuja pospolita

Jedna rzecz powinna być JAWNIE POKAZANA.
KTO NA KOGO ZGŁOSIŁ NARUSZENIE I ZA CO.
Wtedy powinnismy się zjednoczyć przeciwko nienormalnym ludziom i praktykom stosowanym prez nich. Wszedzie są domysły i hipotezy. Ten na tego, a tamten na tego. Ban typu WPISY NIE NA TEMAT. Uważam za KOMPROMITACJE SPORTOWYCH FAKTÓW,a dlaczego? Bo zabanowani powinni byc wszyscy na tym forum, bo gdzie się nie zaglądnie są takie wpisy, a tylko nie liczni dostaja bany. Takie właśnie banowanie stwarza tylko wrogość ludzi do siebie i tyle. Jeżeli SF chcą mieć WIECZNĄ WOJNE NA FORUM to swoim postepowaniem i dawaniem banów za wpisy nie na tamet doprowadzi do tego, a pamietajmy, że sezon sie jeszcze nie zczął. Jak sie zacznie wtedy zacznie sie jazda dopiero. APELUJE DO MODERATORÓW. JEŻELI BANUJECIE JEDNEGO ZA WPISY NIE NA TEMAT, ZROBCIE TO Z INNYMI. WTEDY ZASADA JEDEN ZA WSZYTSKICH WSZYSCY ZA JEDNEGO. ZACZNIJECIE NORMALIZOWAC TO FORUM OD SIEBIE PANOWIE MODERATORZY,a nie od nas. MY SOBIE PORADZIMY.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
malyKSA

No dziś to trochę przeginka z ty banowaniem za kilka komentarzy o piłce Nighta a teraz za przywitanie Dobermana cóż to za cenzura dziś na SF trochę luzu panie moderatorze:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.