Wątek dotyczący artykułu

Bogdan Wenta: Czeka nas spotkanie z faworytem (wideo)

- Mimo, że gramy u siebie będziemy walczyć z faworytem tego spotkania - mówi Bogdan Wenta przed szlagierową konfrontacją z Orlen Wisłą Płock w ramach 19. kolejki PGNiG Superligi Mężczyzn.

przeczytaj cały artykuł


cartman

Za takie wypowiedzi związek powinien karać, bo: albo trener W. już chce znieść odpowiedzialność za ewentualną porażkę czyli ambicji w nim za grosz, albo ewidentnie ironizuje będąc mistrzem Polski i liderem tabeli, a takie traktowanie przeciwnika, który nie raz już utarł nosa panu W. jest nie fair. Myślę, że pan W. słowa "fair" nie posiada w swoim słowniku od lat, co pokazywał i jako zawodnik i jako trener.
P.S. Dzięki Bertus za podpisanie kontraktu z panem W. Już się bałem, że zatrudnicie jakiegoś fachowca.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wislander

Nie żartuj, za co Bogdan Wenta ma być ukarany? Obraził kogoś w tej wypowiedzi? Z tego co można zobaczyć w powyższym wideo to jest odwrotnie. Przestrzega przed lekceważeniem Wisły podkreślając, że ma ona szerszą ławkę i w pierwszym meczu wyraźnie pokonała jego zespół.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
999 PŁOCK

Bertus miał na oku takiego jednego super treneiro który juz niejeden talent sprowadził do poziomu nijakości, ale ostatnio przebywa jak sam mówi ,,w czarnej dziurze" i trudno o kontakt z nim. A Ci znowu swoje, - ,,związek powinien karać, paragrafy, regulaminy, adwokaci, wysyłajmy linki do EHL" - tylko i wyłącznie na swoje pośmiewisko. Oj płaczki, płockie płaczki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.