Wątek dotyczący artykułu

Dołącz do działu żużel! Szukamy korespondentów i publicystów!

SportoweFakty.pl to według rankingów oglądalności jeden z najpopularniejszych serwisów sportowych w Polsce, doceniany przez organizatorów największych imprez.

przeczytaj cały artykuł

1984BKS

Takie drobne pytanie do redakcji czy ów kandydat nie powinien przypadkiem posiadac jakiejkolwiek wiedzy z tematyki o której ma pisac (w tym przypadku żużel) ? Bo z tego co widzę nie jest to warunkiem uzyskania pracy , a co za tym idzie istnieje zagrożenie , że potencjalny korespondent będzie osobą niekompetentną . Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Staloviak

To chyba nader oczywiste, skoro ogłoszenie pojawia się w tym serwisie a nie np na forum kucharskim czy wędkarskim.
Co mają napisać że trzeba być byłym żużlowcem żeby wiedzieć że silnik żużlowy nie ma biegów i startuje się we czterech!
Również ciekawi mnie czy SF potrzebują korespondentów z zagranicznych lig np. Angielskiej! Zgłosił bym chęć korespondencji meczów Belle Vue lub okolic.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
1984BKS

Nie trzeba byc byłym żużlowcem ale szybka seria pytań do kandydata np Lublin w którym roku zespół z Lublina zdobył ostatni medal DMP? wymień podstawowych zawodników z tego składu i dajmy na to 30 sekund na odpowiedź. Znajomośc historii klubu o którym ma się pisac wydaję mi się powinna byc podstawowym kryterium aby otrzymac takowy angaż. Dla mnie bardzo ważne jest to aby człowiek w danym fachu był kompetentny , a nie "szczurkiem" zaliczającym kolejny wpis do CV. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.