Wątek dotyczący posta na blogu

Prywatne dyskusje między użytkownikami

SportoweFakty.pl

Wielu z Was korzysta z komentarzy pod przypadkowymi wiadomościami, żeby porozmawiać z innymi użytkownikami, których poznaliście i polubiliście w trakcie korzystania ze SportoweFakty.pl. Jest to niewygodne zarówno dla tych, którzy w ten sposób rozmawiają, jak i dla innych czytających komentarze, bo wiele (…)

przeczytaj cały artykuł


Pottermaniack

Brawa dla administracji za nową możliwość, strona wyróżnia się spośród innych wprowadzaniem rozwiązań zasugerowanych przez użytkowników, prywatne rozmowy na pewno się przydadzą. Podpisuję się pod prośbą o linki, wielu użytkowników zamieszcza odnośniki do streamów ze spotkań tenisowych i nie tylko lub zagranicznych stron, to nie jest SPAM, czy administracja mogłaby takich linków nie usuwać?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kyasix

Podzielam i przy okazji chciałam się przypomnieć redakcji, że czekamy z niecierpliwością na możliwość komentowania w wersji mobilnej portalu. Bardzo by się to przydało.
W wersji klasycznej na telefonie kokpit można z powodzeniem przejrzeć, ale już pisanie komentarzy jest mocno problematyczne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.