Wątek dotyczący posta na blogu

Prywatne dyskusje między użytkownikami

SportoweFakty.pl

Wielu z Was korzysta z komentarzy pod przypadkowymi wiadomościami, żeby porozmawiać z innymi użytkownikami, których poznaliście i polubiliście w trakcie korzystania ze SportoweFakty.pl. Jest to niewygodne zarówno dla tych, którzy w ten sposób rozmawiają, jak i dla innych czytających komentarze, bo wiele (…)

przeczytaj cały artykuł

Darkness

Planujemy niedługo w tym zakresie pewne zmiany, więc Twoje spostrzeżenia i uwagi byłyby mile widziane, w szczególności co sprawia, że piszesz o bałaganie w kokpicie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
elvis

to może ja podpowiem...:)też nie obserwuje wielu osób-choc z kilkudziesięcioma tutaj klikam,i nie widze opcji żeby je wszystkie "dodac" z prostego powodu...po jednodniowym "niebycie" znalezienie czy ktoś mi odpisał na posta graniczyło by z cudem.Proponuje:)ułatwić zabawe z privem,w prosty sposób-zaproszenia,i obserwacja jesli musza byc ok:) ale zróbcie opcje selekcji na tablicy-klikam...widze wszystkie polubione...kolejny raz wszystkie posty napisane przez "moich"obserwowanych.I najwazniejsze:) odpowiedzi, na moje posty,zaproszenia,i inne rzeczy ktore mnie bezposrednio dotycza...prosze sobie wyobrazic ze zaczynam obserwacje 50 osób...po 1 dniu mam 500 postow i kolejne 1000 polubionych...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Dau

Mysle, ze nalezy rozroznic "obserwowanie" od "znajomego", kokpit rozumiem jako tzw miejsce dowodzenia, gdzie moge szybko przegladnac wlasne wpisy oraz byc na bierzaco i sledzic akcje innych uzytkownikow(polecane komentarze i odpowiedzi) w kontekscie wlasncyh komentarzy. To swietny sposob, dzieki ktoremu unikamy zignorowania czyjegos komentarza lub faktu, ze ktos nas poparl lub skrytykowal. Do tego momentu jest wszystko ok, jednak gdy zaczynamy obserwowac jakas osobe to tak naprawde mamy swoj oraz jego kokpit w jednym miejscu. Jesli ktos wyjezdza w delegacje na pare dni oraz posiada 2-3 obserwowanych(ktorzy sa bardzo aktywni), to dokopanie sie do wlasnych komentarzy jest niesamowitą udręką. Dla osob, ktore posiadaja wady wzroku jak np dla mnie, taki balagan jest niesamowicie denerwujacy. We wlasnym kokpicie chce widziec tylko swoje komentarze i osoby polecajace lub odpowiadajace. Nie widze problemu w kliknieciu obserwowanego uzytkownika by zobaczyc jego kokpit, wychodzi na to samo. Inna sprawa to slowo "obserwowany", z doswiadzcenia zauwazylem, ze ludzie nie obserwuja innych uzytkownikow traktujac ich jako znajomych, tylko jako szybki sposob minusowania wszystkich komentarzy delikwenta.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Darkness

Bardzo słuszna uwaga - myślę, że wprowadzimy w kokpicie po prostu filtry (szersze niż obecnie) ze stosownymi checkboxami lub wybierane z dropdownu by móc filtrować i wyświetlać co w danym momencie chcemy widzieć. Sugestia by pokazywac osobno tylko także odpowiedzi na moje komentarze jest w szczególności bardzo cenna.
Dzięki!;-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.