Wątek dotyczący artykułu

ATP Indian Wells: Wielki spektakl w palącym słońcu pustyni, Del Potro w finale

Po niemal trzech godzinach ekscytującej batalii Juan Martin del Potro wygrał 4:6, 6:4, 6:4 z Novakiem Djokoviciem w półfinale turnieju ATP w Indian Wells.

przeczytaj cały artykuł

Agnes

finał marzeń :) i komu tu kibicować? Rafie, który wraca, czy DelPo, któremu należy się wreszcie wygrana w turnieju z serii 1000? Swoją drogą, myslalam, ze Rafa bedzie gorzej spisywał się po powrocie... a tu taka miła niespodzianka :) Jakby ktos kto oglądał mecze z jego udziałem w tym turnieju mógł powiedzieć, czy to zasługa jego dobrej gry, czy tez moze gorszej dyspozycji przeciwników?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Paper Monster

Jakby ktos kto oglądał mecze z jego udziałem w tym turnieju mógł powiedzieć, czy to zasługa jego dobrej gry, czy tez moze gorszej dyspozycji przeciwników?

trochę jednego i trochę drugiego. może gra Rafy na hardzie nie jest jeszcze w stu procentach świetna, to jednak i tak należy docenić, że Nadal ma w sobie coś, co pozwoliło mu dojść do tego finału. powrót po roku na twarde korty to nie jest takie hop siup. pewnie większość komentujących tutaj, którzy traktują Nadala jako "koksiarza", "sterydziarza" i życzą mu porażek w meczach z najgorszymi tenisowymi łachami powiedzą, że przewalał się przez ten turniej psim swędem - bo Harrison sika przed "wielką czwórką", Mayer oddał mecz walkowerem, wygrał nie wiadomo dlaczego z wielkim mistrzem Gulbisem, Federer był podobno kontuzjowany, a Berdych spartolił drugiego seta, tak by były trzy i (moje ukochane gdybanie) na pewno by pogonił Nadala!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.