Wątek dotyczący artykułu

Stanisław Chomski: Pojawiło się zielone światło

W ostatnim czasie głośno było o problemach finansowych Wybrzeża Gdańsk. Zawodnicy gdańskiego klubu rozważali nawet możliwość odejścia z zespołu.

przeczytaj cały artykuł

Do Przodu

Coraz bardziej nie chce mi się patrzeć na Pieszczka. Wcześniej pogłoski (uzasadnione) jakoby miał się przenieść, a teraz pogróżki z odejściem bo jeszcze Wielka Gwiazda nie otrzymała kasiory. Zero przynależności klubowej wychowanka z Gdańska. Na pewno nie zostanie on moim idolem. Myślę, że Wybrzeże w niedługim czasie objawi jednego czy dwóch świetnych młodzieżowców.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kaszub

A skąd wiesz kolego, że to nie celowo do obiegu podano Pieszczka i kapitana THJ, że to oni chcą odejść? Młodemu mieszają w głowie kwotami z kosmosu możni ekstraligi. Moim zdaniem zawodnicy dopomnieli się o swoje i to wszystko a pewna grupa za pomocą głownie tego portalu stara się mieszać w naszym własnym bagienku. Nie wiemy jak dokładnie to wyglądało, ale zgadzam się, że faktycznie za dużo i za często słychać o Krystianie w kontekście finansów. Jest to chłopak, który powinien wiedzieć, że za niego kciuki trzymają wszyscy podwójnie bo jest Nasz, wyczekiwany i wytęskniony. Z nim byśmy chcieli się identyfikować i utożsamiać na lata. Oczywiście mówię o Krystianie chcącym jeździć i "umierać" za GKS, a nie o chłopaku otwierającym kolejkę przy kasie. Nie dajcie się prowokować redaktorzynom wszelkim. Trzeba wierzyć w nasz GKS i pana Terleckiego - w końcu on jedyny podjął się tego zadania, a jak ktoś mądrze powiedział kiedyś - rozliczymy go z rezultatów póki co niech się chłop gimnastykuje i robi co może.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sacha Baron Cohen

Wszystko co napisałeś o Pieszczku..nigdy nie nastąpi... umierac to on bedzie ale za kase! taka prawda.. zobaczysz ze po tym sezonie odejdzie,niezaleznie czy awansujemy czy nie... czuje niesmak do niego.

| Odpowiedz
blokuj
Kaszub

Zgadzam się co do Gafurova - to mój personalny ulubieniec. A Pieszczek jeśli faktycznie ucieknie za kasą to płakać po nim nie będę. Przeżyłem odejścia już różnych i jego też przeżyje, ale mieć wychowanka to jest coś.

| Odpowiedz
blokuj
Szwej4

powiem więcej moi drodzy , nigdy nie usłyszałem złych słów w stronę klubu od Renata , żadnego narzekania i płakania na cokolwiek , jest z nami kolejny sezon i mimo przeplatanych występów zawsze na 100% ( nawet jak miał do dyspozycji jeden nędzny klubowy motor) daje z siebie max .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Kaszub

Dobrze to ująłeś. I właśnie dlatego nasz Renatka ma mój szacunek. Na ile mu umiejętności i sprzęt pozwalają to daje z siebie wszystko. Oby dostał szansę od początku i udowodnił, że w pierwszej lidze da radę. Jeśli pozbędzie się tych słynnych literek w programie to będzie git. Pozdrawiam kolego i łapka w górę za trafny komentarz.

| Odpowiedz
blokuj
Szwej4

jeśli sprzęt będzie miał odpowiedni , i te słynne literki w programie przestaną go prześladować to uważam że jest zawodnikiem pierwszoplanowym w naszej ekipie.
Również pozdrawiam , pjona !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Maksym

Co się tak uwiesiłeś Pieszczka? kto mu może teraz mieszać w głowie .."kwotami z kosmosu" skoro listy zawodników we wszystkich klubach są już skompletowane. Poza tym nie tylko on nie ma wypłaconych pieniędzy, co jasno wynika z wywiadu. "Przywiązaniem do barw klubowych" bez uregulowanych zobowiązań jeszcze nikt wyników nie zrobił! Tak zniszczono wiele talentów niestety. Zapewniam cię, że ideolo jeżdżący za frico wymarli razem z dinozaurami i dzisiaj każdy chce być pierwszy przy kasie - i młody i stary -, bo bez niej nie ma ani na rozwój ani na sprzęt. Oczywiście ty w życiu prywatnym zapewne swojemu niewypłacalnemu szefowi odpuszczasz i chodzisz do roboty za darmo a żywi i opłaca ci mieszkanie babcia emerytka, tudzież daje ci na bilet żebyś miał trochę rozrywki - żałosne! A ja ci powiem - za ryj wszystkich tych cwaniaczków bujających w obłokach, którZy nie wywiązują się ze zobowiązań wobec pracowników! Może gdyby Polacy nie byli tacy naiwni,nie czekali jak owce na te miesięczne "plewy" , to by nasz kraj też inaczej wyglądał! Nie płacą to zrywać umowy i wypad do II ligi - będzie tanio!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty przez użytkownika
Kaszub

Kolego Maksymie, nie wiem czemu uważasz, że się "uwiesiłem" Pieszczka? Zwyczajnie wypowiedziałem się co do jego osoby w moim subiektywnym odczuciu. Babcia emerytka niestety mnie nie wspiera finansowo, gdyż jak to koleje życia mają do siebie wszystkich dziadków mam już na cmentarzu. Na bilety (karnety) pracuję samodzielnie i tutaj Ciebie zaskoczę, że jestem sam swoim pracodawcą. Wiem co to biznes, przedłużające się terminy wpłat od klientów, należności wobec ZUS i US, kredyty, inwestycje. I wiesz co jakoś sobie radzę. A co do Pieszczka to jakbyś kibicował Wybrzeżu przynajmniej te 10 lat wiedziałbyś, że wychowanków u nas jak na lekarstwo - takich co to punkty jakieś wożą. Chłopak miał 15 lat, a na wirażu wszyscy licytowali się kiedy to on 16 skończy i jak on tych Grudziądzan powozi w ostatnim meczu sezonu. On jest i był taką nadzieją na lepsze jutro, a że bardzo interesuje go kwestia finansów, cóż...sport to nie jest czysty biznes - to nie jest fabryka produkująca profile okien czy firma budująca dachy. To, że wiele osób go tak traktuje nie znaczy, że ja także muszę. Co więcej nie zamierzam. Jakbyś trochę się zastanowił, że życie to nie tylko pieniądze, ale też zdrowie szacunek, oddanie, kultywowanie wartości. Nie wszystko przeliczysz na złotówki czy euro. Szanuję odmienność Twojego zdania od mojego, ale zupełnie się z Tobą nie zgadzam i następnym razem użyj może więcej argumentów a nie zwyczajnie "wykrzycz" się na forum bo nie jestem jakimś małym chłopcem, który potrzebuje kolegi z poprawczaka by go co róż strofował.

| Odpowiedz
blokuj
Sacha Baron Cohen

Osobiście mam to same zdanie... dodam jeszcze.. że małolat bardziej kojarzy mi sie z kasą i falubazem niż z Wybrzeżem.. wielka gwiazda..niektórzy mogą mieć inne zdanie,ale moim ulubieńcem to ten koleś nie bedzie.. wiecej szacunku mam do Gafurova niż do "mega wychowanka"..

| Odpowiedz
blokuj
IGOR GKS

od niego tego nie słyszałeś! pewnie coś jest na rzeczy ale myślę że to tatuś o kasę się szarpie bo auta cieniutko się sprzedają i tyle z drugiej strony to się nie dziwie pozdrawiam: A MY SWOJE GKS!!!GKS!!!GKS!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.