Wątek dotyczący artykułu

Emil Sajfutdinow: Chcę być mistrzem świata

Bardzo ambitne cele w nowym sezonie stawia przed sobą Emil Sajfutdinow. Rosyjski żużlowiec nie ukrywa, że w tym roku chce zdobyć złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Świata.

przeczytaj cały artykuł

leobartosz

Do Pawulonik .CHyba cie pogieło zeby kibicowac Emilowi .Ja bede wspierał KRZYSKA BUCZKOWSKIEGO .SAFAJDANOW ma medalikow do kibicowania.TYLKO POLONIA!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
maly PzB

Krzysiu to sobie moze wystrtowac ale mistrzostwach w bierki podwodne, a nie w SGP, odpisz ale tak zeby nie kasowali twoich "byskotliwych" postow ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Sportowa2

Wiesz Adam może Tobie odpisze ( chociaż myślę ,że nie powinien, bo znowu Go obsmarujesz na blogu ) i może nie usuną jego wpisu. Ważne, że Twoich donosów nie usuwają:
Przypominasz sobie ten wpis prawda?
Cytuję:

Sz.Panie
Oto wpis uzytkownika slaw bgd, zlamal podstawowa zasade regulaminu tego Forum, rzadam dozywotniego usuniecia go stad
Licze na to ze bedzie pan konsekwentny

Panie SZ. aż tak nisko Pan upadł, aby donosić, skarżyć na innych. Tak psycha siadał? Możesz sobie "RZĄDAĆ" hahaha.
Swoją drogą ciekawe ile jeszcze osób zagonisz. Nie wiem czy wiesz, ale takich jak Ty, którzy donoszą potrzebują do współpracy z Policja. Teraz już wiem skąd Twoje umiłowanie do Milicji w której lubią donosicieli takich jak twoja osoba.
Co do GP i szans Emila to myślę ,że ma on szansę na jeden z medali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.