Wątek dotyczący artykułu

Zaskoczony, ale nie zasmucony - rozmowa z Jarosławem Hampelem - zwycięzcą GP w Auckland

Trzeci triumf w karierze w 21 finale i 17 miejsce na podium w 70 starcie w Grand Prix święcił w sobotę w Auckland Jarosław Hampel, który w pokonanym polu pozostawił swojego rodaka, Tomasza Golloba.

przeczytaj cały artykuł

Fan z Bydg

Pytanko wziąłem Canal+ Multiplex czyli (Canal+, Canal+ Film, Canal+ Sport, Canal+ Gol, Canal+ Weekend) ale zrezygnowałem z innego pakietu Sport w którym był TVP Sport i nSport czy dobrze zrobiłem?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
-night-

zle zrobiles. trzeba bylo miec i to i to to sie i tak zwraca z czasem w seoznie zuzlowym. bo ida do kanpy tracisz 30 zl. 2 gp w miesicau i jestes do tylu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
czerwiec74

eee nie przesadzaj JA GP zawsze oglądam w knajpie ze znajomymi inny klimat niż miał bym oglądać w domu i wydanie 50 dych w miesiącu na GP to nie problem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
-night-

nie oto mi chdozilo. 50 zl razy 12 masz 600 zl na knajpe to massz canal plus i jeszcze ci zostanie. wiem ze to nie to samo bo klimat inny. mi chodizlo tylko o to ze drozej wychdozi knajpa niz kupienie canalu i masz lige angielksa hiszpanska w pilke filmy itp w tym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
czerwiec74

trochę przesadziłeś z tym liczeniem żużel trwa 6 miesięcy to daje 300zł TY płacisz 270 za TV a gdzie wspomagacze PS. piłka mnie nie interesuje a na resztę to człowiek nie ma czasu żeby oglądać liczy się tylko ŻUŻEL

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Dobry-men

Ale nie wiem czy ci nie wcisną nowego przy podpisywaniu umowy. Bo są wyszczególnione jakie pasuja. Nie wiem jakie są w C+ ale Nboxy są w ofercie inne ale droższe. Poszukaj w necie czy są też c C+

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
bydziaj

Jeżeli jesteś Abonentem CYFRY+ i chcesz skorzystać z oferty nc+, nie musisz wymieniać swojego dekodera, jeżeli posiadasz jeden z poniższych modeli:

PACE PVR HD
PHILIPS PVR HD
SAGEMCOM DSI87 HD
SAGEMCOM DSI83 HD
PHILIPS DSR 6201 HD

... mam Philipsa HD także spox

| Odpowiedz
blokuj
bydziaj

No własnie raczej Nsport , jak nie będzie GP to tez w sobotę i cos tam przębąkują o tvnTurbo z jakims meczem kolejki ! No własnie duzo niewiadomych ,dlatego też czekam

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

Witam.Zobacz co masz na 181.Daj znać.U mnie pisze że nsport HD.Ale mam sprawdzić instalację antenową[satelita Hot Bird]

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Penhal

To mi pomogłeś przeprogramowałem i mam teraz 1 na 1 .Dalej nie mogę kombinować bo moja ogląda przepis na życie.

| Odpowiedz
blokuj
czerwiec74

gdyby nie SF to człowiek nie miał by z kim wieczorem pogadać jak zapoda M BARWY to cały wieczór jest spokój i można jakieś powtórki meczów obejrzeć na kompie i pogadać

| Odpowiedz
blokuj
bydziaj

spokojnie jeszcze są w grze , zreszta brąz to też medal! A koszykarki? W tym roku jest akurat klęska ... urodzaju ;)

| Odpowiedz
blokuj
bydziaj

Jutro trzeba mocniej zacisnąć kciuki ,choc oni musza ,a my i tak juz jesteśmy wygrani! Dzisiaj mnie troszke połamało ,ale w tygodniu proponuje Myślęcinek !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
bydziaj

Szkoda ,że Kowal częsciej nie wpuszcza nerwusa Bartmana ! Nasi zakończyli mecz w 2 secie przy wyniku 4:1 dla Delecty !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Fan z Bydg

Zajrzałem na stronę FGE i raczej zagramy o brąz z Energą czyli derby. Kiedyś byłem na koszykówce w Toruniu jak Astoria grała.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|7)
blokuj
Fan z Bydg

Lekko zmieniłem wpis ale napisałem że brąz dla Torunia. A że mi odpisałeś to wnioskuje że widzisz to inaczej Energa w finale lub na 4 miejscu?.

| Odpowiedz
blokuj
-night-

sznase sa 70/30 dla polkowic ale z babami wszystko jest mozliwe. u chlopow wszystko jest jasne ale z nimi nigdy nci nie wodomo. moze byc finla derbowy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Fan z Bydg

Finał kuj-pom może. Spożywczak przy Grunwaldzkiej jest większy niż sala na Glinkach ale w sumie to i to klitka dużo kibiców nie wejdzie. Przy okazji jak tam hala na Bema ukończończona?

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.