Wątek dotyczący posta na blogu

Problematyczne NC+

użytkownik usunął konto

Zapraszam zainteresowanych do dyskusji na temat fuzji platformy "Cyfra plus" oraz "N". Według nowej platformy "NC+" (wedłóg mnie to CeNka +), nowe pakiety są rewelacyjne, wedłóg Nas abonentów są beznadziejne. Jeżeli macie jakieś pytania, proszę zadawać. Jeżeli będę potrafił odpowiedzieć, odpowiem i (…)

przeczytaj cały artykuł

Na zawsze Falubaz

Są niedoinformowani. W Canał + Sport będzie TYLKO SGP i SWC. Liga będzie w Nsport, aby to oglądać użytkownicy pakietu Cyfra + muszą zawrzeć nową umowę z operatorem, ale niech się narazie wstrzymają. Dotyczy to odbiorców indywidualnych z zestawem sat. W kablówkach może być inaczej. Za ich działania nie wypowiem się to są "indywidualne" rozwiązania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

No witaj.Posiadam Cyfrę[opłata 199 zł]na 40 kanale mam ten Nsport HD wszystko pięknie ale pokazuje mi sprawdź ustawienie anteny[hot bird]Jest antena ok bo siła sygnału 95% to drugie 85%.A obrazu nie mam?Telewizor jest HD k..co jest grane?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Na zawsze Falubaz

Witaj. Tak jak pisałem poniżej. Zobaczysz ten program kiedy podpiszesz nową umowę. Ja mam tak samo z pakietem Cyfry +.
Wyświetla się nazwa programu, ale obrazu nie ma. Na razie wsztrzymaj się z tym podpisaniem, bo dzisiaj CeNka+ podała, że będą jeszcze raz rozpatrywali oferty dla Stałych klientów. Przygotowali niby 600 propozycji ofertowych.
W linkach które umieściłem poniżej jest ta strona.
Z anteną nic absolutnie nie rób, Masz BARDZO dobre parametry odbioru.

| Odpowiedz
blokuj
Laguna

Mnie najbardziej wkurza że kablówka mówi że SE będzie na Canal+ a 99 procent forumowiczów pisze że SE będzie na nSport kuźwa mać!

| Odpowiedz
blokuj
Na zawsze Falubaz

Zapamiętaj jedno. Żadna kablówka nie jest nadawcą programu.
Telewizje kablowe tylko przekazują sygnał do abonenta, poprzez złożona instalację.
Mogą mieć sprzeczne informacje. Do nich nie dotarła umowa którą podpisała Speedway Ekstraliga.

| Odpowiedz
blokuj
SKStart

Witaj. Dzisiaj miałem papiery do poczytania z fuzji i SE w większości ma być na Nsport. Tylko że te pakiety które teraz wprowadziło NC+ mają ulegać jeszcze zmianom.

| Odpowiedz
blokuj
SKStart

Moja kobieta pracuje w NC wcześniej w cyfrze trochu wyżej i mam świeże info. Aczkolwiek ta fuzja jest zrobiona na wariata. A ceny nie daj Bóg zniszczonej nawet w minimalnym stopniu rzeczy są chore. Każdy kto może powinien się wstrzymać tak z miesiąc żeby się coś znormalizowało.

| Odpowiedz
blokuj
SKStart

Do pracowniczej, która jest bardzo atrakcyjna(w C+ mogła wziąć i przepisać na kogoś:)), a tak może jedynie w ramach rekompensat wł coś za free albo dać miesiąc free. O wszystkim innym decyduje Warszawka.

| Odpowiedz
blokuj
SKStart

Wiem, ale Ci wspomniałem. Jak masz znajomych w pkt. sprzedaży to może sobie sprawisz pakiet DELUXE;) za małe pieniądze. Poza tym niestety ale tak jak pisałem tylko centrala podejmuje takie decyzje. Ponoć przy przejściach z N lub C+ mają schodzić od 10 do 20paru zł od cen podanych na ulotkach.

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

No jak ich sponsoruję prawie 8 lat [może więcej]zawsze na czas płacone to chyba jestem stały klient?Dzięki jutro i tak pojadę do punktu będę wiedział więcej bo mój przedstawiciel jest dosyć kumaty i też jest fanem czarnego sportu.

| Odpowiedz
blokuj
Na zawsze Falubaz

czasami lepiej załatwiać telefonicznie z konsultantem.
Ja w styczniu przedłużałem umowę w Ence. Wcześniej miałem Pełny podstawowy + HBO + Npremium za 69 zl. Zadzwoniła do mnie pani, zaproponowała pełny pakiet podstawowy Enki, do tego na dwa miech HBO, za 85zł i umowa na 18 miesięcy. Zadzwoniłem do Enki do Krakowa i dostałem podstawowy, + HBO, + Npremium, + FilmBox, + History HD za 74 zł umowa na 6 miechów.
Enke mam 6 lat.

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

Tylko pamiętaj ze jak będzie kończyła Ci się promocja to miesiąc na przód musisz [najlepiej pisemnie]że dziękujesz za HBO bo będziesz miał to dalej. Każda próba załatwienia tej sprawy telefonicznie kończy się słuchaniem muzyki w słuchawce bo wszyscy konsultanci są zajęci-proszę czekać a Twoje złotówki lecą

| Odpowiedz
blokuj
Na zawsze Falubaz

Tak masz rację.
Jak się wypowiada umowy wiem dobrze.
Pracowałem w ZTP (kablówka zielonogórska) od 1990 do 2001. Wiem duuuużo na ten temat, jak sie klienta rozwalało na łopaty.
Pamiętam początki Darżynkiewicza (zwanego Koniem), a później Kotalli, że o Rzeźniewskim nie wspomnę.
Pracowałem tam z Esiem.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.