Wątek dotyczący posta na blogu

Problematyczne NC+

użytkownik usunął konto

Zapraszam zainteresowanych do dyskusji na temat fuzji platformy "Cyfra plus" oraz "N". Według nowej platformy "NC+" (wedłóg mnie to CeNka +), nowe pakiety są rewelacyjne, wedłóg Nas abonentów są beznadziejne. Jeżeli macie jakieś pytania, proszę zadawać. Jeżeli będę potrafił odpowiedzieć, odpowiem i (…)

przeczytaj cały artykuł

Penhal

Coś mi się wydaje że Enea Speedway zrobiła nam dobrze.Sprzedała prawa do ligi tak by najgorsza[bo miałem też N-kę]mogła zwiększyć popyt na swoje dekodery,a przy tym wrócić do gry.Bo to co oni proponowali w swoich pakietach to normalne nieporozumienie.Taryfikator tez był nie zbyt ciekawy.Podpisałem umowę z nimi [do wyboru 3 pakiety] za 49 zł a nie płaciłem nigdy mniej ja 88 zł.Ciągle coś kombinowali jak nie HBO wciskali bez umowy to AXN i tak w kółko choć nie chciałem[i dodatkowe opłaty]Robili tak z wszystkimi i potracili klientów,a teraz z pomocą Enea chcą ich odzyskać.Bo jak można to wytłumaczyć gdy inni dawali podobną kasę lub nawet większa?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

Jak będziesz żonaty to sam się przekonasz co może zrobić.Przed ślubem często ,gęsto byle jak ,byle gdzie.A po ślubie no stary,na zapisy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Laguna

Jak z moją bez ślubu jestem 13-lat tak wygodniej i już to wygląda jak na zapisy ja do domu ona do pracy czyli mijamy się no cóż takie życie :(

| Odpowiedz
blokuj
Na zawsze Falubaz

I tu jest pies pogrzebany.
Wy...li nas bez mygła. Gdyby wjechał (dla mnie dziadowski)Polsat, to wystarczyło by dołożyc antene naziemną, do tego dekoder DVB-T Polsatu i problem z głowy. Zapomniałem ponoiżej dopisać, że ten multirom to oczywiście do pakietu allinclusive.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
SKStart

Jak podpisywałem 1 umowę w N też miałem kilka przebojów, ale dużo udało się załatwić przez telefon. Tak samo przy przedłużeniu umowy za te same pieniądze podnieśli mi pakiet o jeden wyżej. Tylko trzeba było się trochę użerać z nimi.

| Odpowiedz
blokuj
SKStart

Ja się przy 1 umowie dałem zrobić na owe HBO... Zapomniałem, że muszę się odezwać i poprosić o odłączenie po okresie promocji i było więcej do płacenia.

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

Ja po 10 miesiącach powiedziałem Stop.Odesłałem im dekoder.Zerwałem umowę[2-mc]I było parę telefonów ze mnie ukarają taka i taka kara.Wiec powiedziałem ok sprawa do sądu tylko dobrze przeczytajcie co podpisywałem na umowie.Musieli czytać ,bo 5 rok mam z nimi spokój.

| Odpowiedz
blokuj
SKStart

Lubią grozić. A najbardziej mnie bawi kiedy mówią, że nie mogę zerwać umowy po zmianie regulaminu/odłączeniu kanałów.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.