Wątek dotyczący posta na blogu

Problematyczne NC+

użytkownik usunął konto

Zapraszam zainteresowanych do dyskusji na temat fuzji platformy "Cyfra plus" oraz "N". Według nowej platformy "NC+" (wedłóg mnie to CeNka +), nowe pakiety są rewelacyjne, wedłóg Nas abonentów są beznadziejne. Jeżeli macie jakieś pytania, proszę zadawać. Jeżeli będę potrafił odpowiedzieć, odpowiem i (…)

przeczytaj cały artykuł

Dobry-men

Aha na dodatek lista kanałów niegwarantowanych przez operatora nc+ (czyli mogą je usunąć w dowolnej chwili z oferty i nie jest podstawą do wypowiadania umów):

COMFORT+

Eurosport HD
Disney Junior
MTV Live HD

UNIVERSE+
dodatkowo:

Viacom Blink!
Comedy Central
Comedy Central Family
Eurosport2 HD
ESPN America
Nickeloden HD
Nick
Nick Jr.
CBeebies
Discovery Historia
Animal Planet
MTV
MTV Rocks
VH1

Lepiej wam.
Czyli I liga papa, ME papa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Na zawsze Falubaz

Tak to wiem. Zaden operator nie gwarantuje programów, przez czas trwania umowy. Mi już znikały różne programy nawet z pakietów dodatkowych, choćby pod koniec 2010 znikneły mi jakieś programy a dostałem w to miejsce Npremium dwa kanały

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dobry-men

Ale zauważ że na I odstrzał ida programy sportowe, które my oglądamy Klub sport i Eurosport.
Ja mam umowę z N do grudnia i niech się wypchaja z nowymi ofertami. Jak dam wypowiedzenie umowy to sami przyleca z kwitami w zębach na moich warunkach. Bo z tego co wyczytałem 40% abonentów N i C+ w tym roku kończy im się umowa, a jak czytam opinie to ludziska uciekają do Polsatu. Więc będą musieli zareagowac

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.