Wątek dotyczący artykułu

Kobe wyprzedził Chamberlaina, Lakers wygrali!

Kobe Bryant zdobył sobotniej nocy 19 punktów i został czwartym najlepszym strzelcem w historii NBA! Oprócz Los Angeles Lakers, triumfowali również Utah Jazz i Dallas Mavericks!

przeczytaj cały artykuł

Rubic

Kobe prawie cały czas jedzie na takiej skuteczności nie zauważyłeś ? xd Ja mu nie gratuluję ponieważ grając tyle w NBA co on mająć tak rzadko kontuzje co on... i oddając po 100 rzutów z ch*** skutecznością co on....-.- Jeżeli przegoni Jordana... to znowu się zacznie 'Kobe dorównał Jordanowi' 'Kobe przegonił Jordana' 'Kobe jest lepszy od Jordana' I masa filmików na yt 'Kobe vs Jordan'

Kobe tak często miał zawalał całe spotkanie... ale w ostatnich sekundach rzucił Game Winnera. Może gdyby starał się przez cały mecz .. to zwycięstwo by było pewniejsze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pruchin

TYPOWY POLACZEK. PEWNIE WYGWIZDASZ HAMPELA JAK PRZYJEDZIE DO LESZNA a TOMKA GOLLOBA NIE lubisz , bo tak jak KOBE jest nie lubiany wśród przeciwników bo nie liczy się z nikim. Polskie podejście zawsze mnie zaskakiwało. Najlepszemu zawsze się zazdrości i źle życzy. Kobe gównem przy JORDANIE? Tylko KOBE umie to co JORDAN i stylem przypomina JEGO POWIETRZNĄ WYSOKOŚĆ. JORDAN był jednak tylko JEDEN i nikt nie będzie taki jak on. KOBE go przegonił a to coś znaczy ... ale dla Ciebie zapewne nic ... już wiem jak myślisz człowieku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
heat_rays_fan

samego miejsca w klasyfikacji trzeba pogratulować, przecież są święta ;) co do reszty to dobrze to ująłeś i mam takie same zdanie. Ja jeszcze niedawno pisałem, ale powtórzę, że to jego już 17-sty pełny sezon. Wilt miał 15 pełnych a Michael tylko 13 (nie liczę tych co grali po 12-18 meczy w sezonie)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Pruchin

JAKO MŁOKOSA KOBEGO NIE LUBIŁEM .... wydawał mi się kolejnym szczawikiem , który myślał że jest BOGIEM. BYŁA ERA JORDANA i BULLS. Jednak wszystko co piękne kończy się i po odejściu Jordana z BULLS ( WIZARDS NIE WSPOMINAM) Kobe zaczął dorastać. Po odejściu SHAQA stał się liderem LAKERS i pokazał że nie trzeba uciekać z klubu. Byli przecież nawet poza play off i co? Czekali na powrót Philla i choć nie wygrywali od razu znaleźli sposób na zwycięstwa a potem 3 finały i dwa mistrzostwa. TO NIE JEST PRZYPADEK to nie zmiana klubu to nie frajerska zagrywka w stylu JAMESA.

| Odpowiedz
blokuj
heat_rays_fan

a pamiętasz jego cyrk z szantażem odejścia z LAL jak nie dostanie wzmocnień? sam nie dał rady pociągnąć Lakersów po odejściu Shaqa, był wielki płacz i lament, że odejdzie m.in. do Clippersów, dostał Gasola i gitara gra. Lebron nie dostał nikogo, kto mógłby mu na tyle pomóc, żeby zdobyć mistrza więc odszedł

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Pruchin

Miał Mo Williamsa , SHAQA , BENA W i słaby wschód! Detroit zniszczono więc nie było dominacji na wschodzie weszli do finału NBA a to że nie mieli szans z zagrywkami POP-DUNCAN-PARKER-BOWEN to już nie moja wina. KOBE zarządał i dostał ... James rządał i nie dostał z jajami mógł grać dalej. JORDAN też zarządał wzmocniej po przegranym powrocie ... pojawił się Robak ( Rodman) wiedział że musi popracować bo przez ten czas zabrakło mu oliwy... przykro mi ale takie są fakty!

| Odpowiedz
blokuj
Pruchin

TO CZEMU RUBIC INNI TAK NIE MAJĄ CZEMU SĄ KONTUZJOGENNI DLACZEGO NIE MAJĄ 81 pkt w meczu czy 62 w NEW YORKU? DLACZEGO NIE MAJĄ TYLKU MVP MECZU GWIAZD DLACZEGO? ODPOWIEDZ SOBIE SAM! JAMES TEŻ MUSI SPORO SEZONÓW ZAGRAĆ by wyprzedzić JORDANA więc co gadasz za pierdoły?

| Odpowiedz
blokuj
Pruchin

CHCIWUS TO JEST JAMES. CHCIAŁ SAM W CLEAVLEND ZROBIĆ CHICAGO ALA MIKE TYLKO MU NIE WYSZŁO I UCIEKŁ .... SPIER..... a teraz pisze historię ... TO WADE JĄ NAPISAŁ JAK SAM ZDOBYŁ TYTUŁ Z HEAT o tym nigdy się nie zapomina!

| Odpowiedz
blokuj
heat_rays_fan

wyłącz caps'a bo czytać się nie chce Twoich postów. Ja o chlebie a Ty o niebie, po co w ogóle wyjeżdżasz z LBJ? non stop czepiasz się go o odejście z Cavs, pogódź się z tym i żyj dalej chłopie, popatrz czasami na jego grę. Rozumiem, że uwielbiasz Kobe'go i codziennie odprawiasz do niego modły, ale jak trzeba być zaślepionym, żeby nie widzieć, że przez całą karierę chciał tylko oddawać rzuty, nieważne w jakich ilościach i na jakiej skuteczności. Gratuluję mu miejsca w klasyfikacji, ale nie sposobu w jakim to osiągnął i tyle.

| Odpowiedz
blokuj
Pruchin

Ja się pogodziłem z jego ucieczką. JASNE ŻE WIDZĘ JEGO GRĘ. Taran i do przodu choć czasem zaskakuje mnie że rzuca wiele z dystansu. Nie odprawiam modłów za KOBEGO ... chyba że ty masujesz ciało patrząc na buzie małpki Jamesa lub jak rapuje w swoich okularach. Kobe to strzelec taki jak JORDAN. Ktoś kto ma rzucać do kosza ma w nosie ile ma rzutów niecelnych. Piłka rzut piłka rzut piłka rzut. Teraz w wieku 34 więcej podaje ... ale po przegranej rywalizacji z Celtic w finale zrozumiał że musi bo inaczej się nie da. Nie podnieca mnie że James ma tyle zbiórek i asyst i chce być jak Magic Johnson w każdym sezonie. To dwaj inni gracze ale w pojedynku strzeleckim i grze 1 vs 1 James to mały chłopiec przy arsenale KOBEGO wybacz ale taka jest prawda. Szkoda że tak rzadko się pilnują w lidze.... mam nadzieję że jeszcze będę mógł to zobaczyć mimo że atletycznie Kobe już nie ma szans.

| Odpowiedz
blokuj
yEMET

A propos 1vs1 /KBvsLBJ/ - vide tegoroczny mecz gwiazd. Nie twierdzę, że należy z tego wyciągać daleko idące wnioski, ale to Mamba zasadził Jamesowi dwa bloki i ogólnie wyszedł ciut lepiej w rywalizacji z LBJ.
Nie zmienia to faktu, ze KB ostatnio zmienił trochę profil gry. Więcej asyst niż Nash, często pierwsza kwarta bez punktów z kilkoma zaledwie rzutami... No ale co zrobić, skoro drużyna w pełnym składzie zagrała ledwie kilka meczy - trzeba się dostosować albo zginąć :)
Statystyki NBA... heh, ludzie, jakie to typowo amerykańskie - podniecać się statystykami. Nie powielajmy ich błędów i patrzmy spokojnie na to wszystko.
BTW: KB gra tyle minut bo sam chce. Ma tyle pary, jest skoncentrowany na tym co umie robić i to robi.

| Odpowiedz
blokuj
j0zek

Kolejna osoba, ktora jara sie blokiem KB na LBJ w meczu gwiazd. Przeciez mecz gwiazd to najwiekszy cyrk z tych wsyzstkich wystepow w calym sezonie i odnosisz sie do takiego?

| Odpowiedz
blokuj
yEMET

Gee, koleś, napisałęm, że nie wyciągnąłbym żadnych wniosków z tych bloków w ASG, odpowiadałęm po prostu na posta, w którym poruszano temat ewentualnej rywalizacji tych dwóch panów. Mowiąc szczerze nie wiem, jak wygląda wynik ich rywalizacji w lidze /zapewne LBJ wypada dużo lepiej, czy z powodu ciekawszego skłądu czy może większych umiejętności - dunotnoł/ ale z tej akurat rywalizacji KB wyszedł lepiej. Pewnie dlatego, że podszedł do niej ciut bardziej poważnie niż oponent :)
A pewnie że odnoszę się do bloków, ale jako ilustracji całości, jako o całości nie zabieram też głosu w dyskusji 'kto lepszy' bo to imo śmieszne :) Jak dyskusja o przewadze świąt wielkanocy nad Bożym Narodzeniem. Obaj prezentują zupełnie różne szkoły i style gry. Który więcej punktów zdobywa, więcej asyst, więcej bloków, więcej lasek wyrywa na imprezach... Wyniki zaś mówią za siebie same i to jak na razie drużyny, nie zawodnicy, wygrywają - Heat na pierwszym, LAL na dziewiątym w konferencjach.

| Odpowiedz
blokuj
Pruchin

Jasne że cyrk tylko w tym cyrku Lebron wypadł jak 34 latek a KOBE JAK 29 latek. Nawet jak mu się nie chciało to zrobił z siebie pierwszoroczniaka. Jordan też został zablokowany w meczu gwiazd przez Bryanta tylko że był już stary i wolny JAK SANKI W MAJU!. Blok na Jamesie to akcja meczu ALL STAR GAME. Pamiętam jak James zablokował KOBEGO przed Pekinem w meczu sparingowym USA TEAM.... ale wtedy to nie była akcja meczu :) Widziałem wiele pojedynków James-Bryant Bryant-James...

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.