Wątek dotyczący posta na blogu

Symulacja Pucharu Ekstraligi 2013

Wzzzwz

Drodzy Czytelnicy! Z tęsknoty za opóźniającą się inauguracją rozgrywek ENEA Ekstraligi spowodowanej opadami śniegu, postanowiłem przeprowadzić symulację pucharu ligi. Zasady: - Zawodnicy otrzymują od 2 do 64 punktów - Od 0 do 45 za średnią z sezonu 2012 liczoną z wszystkich rozgrywek ligowych na świecie (…)

przeczytaj cały artykuł

Wzzzwz

Podkreślam, że 85% wyników to średnie 2012 ja przy tym nie majstrowałem, Taki Pavilć, Holta, Davidsson czy Brzozowski pewnie będą jeździli lepiej ale ja na to nic nie moge poradzić, A co do młodzieży to Od Dudka po Malitowskiego ci wszyscy zawodnicy w przyszłości mogą nas reprezentować w GP a nam kibicom pozostaje życzyć powodzenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wzzzwz

Fajnie że Można pogadać z kimś kto ocenia moją prace neutralnie pomimo przywiązania do pewnego klubu, wielu pewnie będzie krzyczeć, że to gość z Torunia, a ja nikomu tu nie pomagałem. Ja osobiście jestem z Krakowa więc jedyny klub E-ligowy któremu bardziej kibicuje jest Unia Tarnów lecz ta praca miała pokazać wszystkim jakie szanse ma ich ekipa więc mam nadzieje że hejterzy będą trzymać sie od tego postu z daleka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.