Wątek dotyczący artykułu

Andrej Urlep podważa zasadę grania dwoma Polakami na parkiecie

Trener Andrej Urlep jest jednym z bardziej wyrazistych trenerów TBL. Słoweński szkoleniowiec przyzwyczaił kibiców do tego, że potrafi zabrać głos na każdy temat.

przeczytaj cały artykuł

janusz11

przepis o 2 polakach jest jedynym sposobem zmuszającym do szkolenia POLSKICH zawodników , sprowadzamy zagranicznych trenerów podobno są dobrzy to niech coś robią i szkolą NASZYCH zawodników ! Wydać pieniądze sponsora gminy miasta i kupić jakiegoś zagraniczniaka to bardzo proste ale co my z tego mamy ?oprócz wytransferowanej z kraju kasy ? zobligować kluby ligowe do posiadania zespołów młodzieżowych na wzór piłkarskiej młodej ekstraklasy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stefcio

tak widać jak ta ekstraklasa wygląda i cała piłka nożna w Polsce, Polacy nie mają psychiki do piłki nożnej, żel na włosach sam nie gra, a Ci trenerzy Polskiej reprezentacji w piłkę....., podobno Formalik zarabia 150 tys,nie wiem za co ,ja bym mu 20 maks zapłacił,trener reprezentacji Polski w piłce nożnej musi być zagraniczny ,ja to wiem, szkoda że Ci w PZPN nie wiedzą

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.