Wątek dotyczący artykułu

Turniej Czterech Narodów: Porażka na zakończenie - relacja z meczu Polska B - Niemcy B

Na zakończenie Turnieju Czterech Narodów, Polska B przegrała z Niemcami B 22:31. O porażce zaważyła gra w pierwszej połowie, którą podopieczni Damiana Wleklaka przegrali 7:17.

przeczytaj cały artykuł

blue heart

dobrze, że się ogrywają i że grają razem nie tylko na treningach
chociaż, nie rozumiem jak przyszłością polskiej p.ręcznej ma być niewrzawa - robi się z niego gwiazdę, ale po co? komu i czemu to służy (poza nim samym)?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hbll

dokładnie. Niewrzawa robi dużo wiatru, podobnie jak Pilitowski, ale czy cos z tego wynika? Nie na tyle dużo, by pokładać w nim większe nadzieje. Przynajmniej nie dziś.
Akurat widziałem mecz piątkowy i sobotni i nie mam złudzeń - wcale nie graliśmy dobrze, jak ocenił Wleklak czy wczoraj Biegler. Owszem, wczoraj graliśmy dość szybko w ataku, w stosunku do I-kadry widać też większą rękę trenera w ataku - jakieś zagrywki, założenia są realizowane. Tylko problemem jest materiał ludzki. Bramka jeszcze nieźle, skrzydłami rzucają co mają, chociaż niemal wcale nimi nie gramy. W ataku pozycyjnym sporo bramek takich dość fartownych, sporo przypadku. No i obrona wcale nie jest mocna, na środku bardzo dziurawa i pasywna na 6 metrze - oczywiscie wszystko to dotyczy 2 poprzednich spotkan bo dzisiejszego nie widziałem.
Gdyby Ci chłopcy mieli po 18-20 lat to można byłoby się nawet cieszyć. Ale oni mają po 23-27 lat - powinno to wyglądać moim zdaniem troche lepiej.
Pisałem już wcześniej. Powinniśmy zagrać jakiś 2-mecz, turniej w składzie mniej/więcej takim: M.Jurecki, K. Lijewski, Jaszka, Syprzak, Jurkiewicz, Rosiński - i do tego powiedzmy Bartczak, Gumiński/Kostrzewa, Chrapkowski, Paczkowski, Przybylski, Peret, może Kryński, Niewrzawa - wówczas bedzie mozna realnie ocenić tych z kadry B, bo albo są zbyt słabi by tę kadrę B pociągnąć do sukcesów, albo nie mają w niej zbytnio z kim grać aby się pokazać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.