Wątek dotyczący zdjęcia użytkownika

Pottermaniack

Cenię Twoje poczucie humoru. ;) Wzrok musisz mieć dobry, skoro piszesz tyle celnych komentarzy. A właśnie (tak, chciałem zagaić ten temat przez cały dzień), może miałabyś ochotę na bloga kolarskiego? Nad Claidhem trzeba jeszcze popracować, ale miałby godną merytorycznie konkurencję. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-f-iolka

"Blog" z powtórek na eurosporcie o 22?. Już lepsze statusy Claidha. ;-)))Poza tym, zanim ja trafię w odpowiedni klawisz...!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Serena też długo nie mogła trafić w odpowiednie klawisze w meczu z Maszą w Miami, ale kiedy już odpowiednio wycelowała, zagrała koncertowo. ;) Na dobre teksty warto poczekać i w tym momencie nie słodzę ani nie przesadzam. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
-f-iolka

Twoje statusy świetne - nowy, zwięzły system opisywania zdarzeń plus czas na wysłuchanie świetnych komentarzy na ES - ja i tak mam tyle zajęć co Prezeska Koła Gospodyń Wiejskich.,-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
TenSybil

"Słowa klucze" rozpoznaje się przez frekwencję;), że się wymądrzę, a nie, że coś "otwierają".. Chiba, że w naszym uroczym, moim ulubionym slangu forumowym... Wybacz, coś mnie na niezdrową hiperperfekcyjność naszło.. :D :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.