Wątek dotyczący artykułu

Michał Daszek wchodzi do gry

Dwoma efektownymi bramkami przywitał się z publicznością w Ergo Arenie Michał Daszek. Dla młodego skrzydłowego był to drugi mecz w koszulce z orzełkiem na piersi.

przeczytaj cały artykuł


kvc30

Bramki rzucił fajne ale nie kreujmy gwiazdy - za dużo ma jeszcze braków, żeby być bardziej znaczącą postacią w lidze o kadrze nie wspominając. W obronie gra po prostu słabo, innych zagrań niż prosty atak ze skrzydła nie zna , itd. Chłopak ma talent - niech się rozwija - przyszłość przed nim. Na dzień dzisiejszy są od niego lepsi w lidze jak Kuchczyński czy Bartczak a przecież nic im nie ujmując graczami europejskiego formatu nie są. Z naszych skrzydłowych jedynie wiśniewski się wybija choć ma też braki jak np. nieskuteczność i brak szybkości.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ewe-kwidzyn

Na chwile obecną realistycznie rzecz ujmując masz rację,ale mimo tych braków stawiałabym(promowała)takich zawodników .Bo kiedy jak będzie miał 25-27 lat ? Czyli będziemy w tym samym miejscu jak teraz .Rzeczą normalną jest ,że żeby wyeliminować braki,niedoskonałości trzeba nabierać doświadczenia "będąc w grze".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.