Wątek dotyczący artykułu

LM: Cud w Dortmundzie, gol "Lewego"! Real z awansem mimo porażki

Borussia Dortmund do 90. minuty przegrywała z Malagą 1:2, ale awansowała do półfinału Ligi Mistrzów! Dalej gra także Real Madryt, chociaż nieoczekiwanie przegrał w Stambule.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
Apator Fan

Mówisz do kibica Liverpoolu,ze jest sezonowcem.To znaczy,ze jestes chory psychicznie xd.Skoro moj ukochany klub nie gra w LM to kibicuje druzynie gdzie sa Polacy proste i logiczne!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pasażer

Czemu widzisz w tym problem, że ktoś kibicuje drużynie w której grają Polacy? Tylko pisz sensowne argumenty i po Polsku, a nie tak jak Twoje wcześniejsze wypociny. Poza tym, wcześniej Twój komentarz został usunięty za obelgi, więc nie pouczaj innych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kuba83

...i co z tego że zaczęli kibicować drużynie z polakami w składzie? coś w tym złego lub dziwnego.....Papuciu??!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Włókniarzyk1946

Żałosny komentarz to ty teraz dowaliłeś. Mówiąc że kibicujemy od kąd gra Lewy, Błaszczu i Piszczu a Lewy i Piszczu grają tam juz okolo 3 lata a Błaszczu chyba 5 czy 6 więc juz dosyc dlugo kibicujemy nie ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Komentarz usunięty
Rolasek

Można kibicować Borussi tylko dlatego, że grają tam Polacy. Nie widzę w tym nic złego. Jest różnica pomiędzy "kibicować", a "być fanem". To drugie zjawisko faktycznie złe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Kuba83

"...takie żałosne komentarze.." uważam że ktoś kto czyta dobrowolnie coś co jest żałosne ...sam delikatnie mówiąc jest żałosny! ...pomyśl nad tym i popracuj bardzo nad sobą!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
gorzowiaczek

Ja kibicuję Borusii od sezonu 96/97 gdzie jako 10-cio letni chłopiec oglądałem jak wygrywają LM. Nosiłem koszulki z nazwiskiem Rickena i Mulerra na plecach. Czemu nazywasz sezonowcami kibiców innej drużyny niż ty kibicujesz? Masz jakiś kompleks czy co?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Falubaz King

Nie żeby się licytował bo nie o to chodzi ;) ja od 94/95 i też jako 10 letni chłopak, mały zbieg okoliczności ;). Pozdrawiam sąsiada za miedzy. Mecz klasyka przez duże K.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
gorzowiaczek

Dokładnie! Ostatni taki mecz jaki widziałem, z tak emocjonującą końcówką to chyba finał Bayernu z MU. I jak mi wtedy szkoda było Niemców jak płakali. Tak teraz mi trochę szkoda było Hiszpanów.
Mimo, że cieszyłem się ze zwycięstwa BVB :)

| Odpowiedz
blokuj
Falubaz King

Powiem szczerze, że nie wierzyłem choćby w remis i chwile przed bramką na 2:2 przemkną mi mecz z Premier League jak oglądałem w maju MC te same emocje (dwie bramki w 2 min - nie możliwe) a jednak! piłka nożna też potrafi być piękna i fascynująca. Szkoda tylko, że nie w rodzimym wykonaniu (klubowym i repry).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
gorzowiaczek

Pewnie, że piłka jest piękna. I pewnie, że nie w wykonaniu polskich ligowców :/ Ani nawet reprezentacji :(
Ale ta na najwyższym światowym poziomie to najpiękniejszy sport (zaraz za żużlem oczywiście ;)).
Róbta tam w Zielonce tor, trenujta i do zobaczenia na derbach! ;)
A wcześniej pojedźcie Gniezno, bo ich kibice jakoś strasznie są denerwujący ostatnio ;P

| Odpowiedz
blokuj
dillinger79

Nigdy fanem Borussi nie byłem, ale pamiętam tamten zespół. Muller, Koller i Sammer. Świetni gracze. Chociaż do dzisiaj jestem fanem Bayernu to pamiętam mecze między tymi zespołami z tamtych lat. Chyba więcej było emocji niż w meczach Schalke-Dortmund. Pamiętam też jak interesowałem się wtedy ligą niemiecką i namiętnie oglądałem magazyn RAN na SAT 1. Fajne to czasy były ;)

| Odpowiedz
blokuj
dillinger79

Heh. Studiowałem wtedy i pamiętam, że wieczorem miałem autobus.
Wychodząc na przystanek Bayern prowadził, a ja byłem pewien że mają mistrza. Po przyjeździe załamka jak mi kumpel powiedział, że przegrali.
A tak na marginesie to dziś w składzie Malagi grało dwóch byłych graczy Bayernu. Kto wie jacy to gracze ;) ?

| Odpowiedz
blokuj
Falubaz King

Tym bardziej, że chłopak wszedł z ławki o ile dobrze pamiętam i do tego młody "szczun" był. Piękne wspomnienia. Poziomem tamta a ta dużo nie odbiega więc liczę po ciuch na Finał.

| Odpowiedz
blokuj
calderon7

Tak kibicuję im odkąd grają tam polacy i co do ku***y?? Jestem sezonowcem fajnie tylko, że Kuba gra tam już parę dobrych lat a wcześniej jak grał Smolarek to co? Też im kibicowałem. Kibicuję polakom i kibicować będę, jak Krychowiak strzelił bramkę z Lyonem na 1:0 w lidze to też się cieszyłem ze zwycięstwa Reims. Ty masz ewidentnie jakiś problem z Sobą człowieku. Nie podoba Ci się, że polacy grają dalej to się nie udzielaj i tyle!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
BBKingu

ehhh, ja sie nie bede spierał i kłócił... ale mnie denerwujesz :D NO i co z tego że są sezonowcy BVB ? Tak samo jak sezonowcy Realu, Barcy, Arsenalu (chociaz oni chyba sezonowców nie mają, z uwagi na brak wiekszych sukcesow ;) ) i wielu innych klubów. Nie wiem czego się tak spinasz. Ja np kibicuję BVB od kiedy tylko pamiętam, więc jakies dobre 15 lat, niezależnie od tego kto tam kiedyś grał. A to że w takim klubie grają Polacy - to chyba tylko powód do dumy i zadowolenia, a nie spinania sie ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
gorzowiaczek

Jakbyś się interesował sportem, to byś wiedział, że Lewandowski nie został królem strzelców ligi niemieckiej. Więc idź spać lepiej i się nie ośmieszaj więcej.

| Odpowiedz
blokuj
gorzowiaczek

Właśnie nie rozumiem o co ci chodzi.
Masz pretensje do kogoś, bo nie kibicuje tym co ty?
Jak tak, to lepiej idź do lekarza.
A może masz pretensje, że ktoś kibicuje Polakom w różnych dyscyplinach sportu? Jak tak, to nie wiem co powinieneś zrobić, bo raczej nic już ci nie pomoże.
Zazdrościsz, że innym Polakom się udało, a tobie nie?
Zupełnie nie rozumiem o co ci chodzi. Masz ewidentnie jakiś problem ze sobą i swoimi kompleksami.

| Odpowiedz
blokuj
Lothian

Rozumiem, że Ty tak na poważnie. Gdyby iść Twoim tokiem rozumowania, to Apple, Microsoft, Ford, nie wspominając o naszym Koperniku byliby nieznani. Albo to: żył sobie taki skromniutki Szekspir. Nikt się nim nie interesował, aż nagle k... wszyscy go zaczęli czytać i wystawiać w teatrach na całym świecie. Normalnie wszyscy poszli wielką falą i teraz nic, tylko "Romeo i Julia" to, "Makbet" tamto. No, normalnie pikniki i wazelina.

| Odpowiedz
blokuj
dillinger79

Ja rozumiem co masz na myśli. To samo było przecież z Małyszem. Ale co to ma do rzeczy? To, że ktoś zaczął wtedy kibicować danemu sportowcowi? Pewnie, że w przypadku Małysza ta cała "małyszomania" była wnerwiająca. Jak z tym dowcipem o Leninie w lodówce. Ale z drugiej strony takie sukcesy często zachęcają ludzi do oglądania, ale także do uprawiania danego sportu. A to już duży sukces i pod tym kątem należy to rozpatrywać. Przykład z ostatnich lat: słyszałem kiedyś informację że narty do biegów z reguły zalegały w sklepach i prawie nikt tego nie kupował. Gdy wygrywać zaczęła Justyna Kowalczyk rozchodziły się jak ciepłe bułki.

| Odpowiedz
blokuj
dillinger79

Ale tacy ludzie zawsze byli i będą. Zwyczajni konformiści. (pewnie nie wiedzą, że grał kiedyś lepszy Polak w lidze niemieckiej i to w słabszych klubach gdzie strzelał sporo goli - A.Juskowiak)
Ale nic nie zrobisz, a tym bardziej nie odbierzesz im prawa do kibicowania. Póki są to zwykli kibice to pół biedy, gorzej gdy są to tzw. działacze albo decydenci.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.