Wątek dotyczący artykułu

nSport będzie dostępny w UPC?

Jedna z największych sieci kablowych UPC nie posiada w swojej ofercie kanału nSport. To właśnie ta stacja ma w tegorocznym sezonie transmitować spotkania Enea Ekstraligi.

przeczytaj cały artykuł

cooper

@RadaR - niekoniecznie TnK... Transmisje mogą być również na nSportHD, a to już niekoniecznie to samo. Na tych kanałach mogą być w tym samym czasie emitowane różne materiały/transmisje.
W sumie sam do końca nie jestem pewien, na którym kanale mają być transmisje.. (nie śledzę dokładnie wszystkich doniesień gdzie/co/jak). Czy ktoś ma sprawdzone info, który to kanał będzie transmitował mecze? (najlepiej z linkiem źródłowym tej informacji)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
xman1100

Zajrzałem w program tv znajdujący się na stronie nc+ i z tego wynika że 2 mecze zostaną pokazane na nsport ale nie wiadomo jakie mecze maja zamiar pokazać.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KevinF

Transmisje mogą być również na nSportHD, a to już niekoniecznie to samo. Na tych kanałach mogą być w tym samym czasie emitowane różne materiały/transmisje

Nie mogą. nSport HD jest odbiciem ramówki nSport i tak jest zgłoszony w KRRiT i stosownych urzędach. W przypadku kiedy nSportHD nada co innego jak nSport wymaga to odmiennej koncesji na nadawanie kolejnego kanału, a to kosztuje więcej jak dublowanie ramówki tylko że w HD.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Dobry-men

Ja wiem tylko NC+ kładzie nacisk na to by sieci kablowe pobierały sygnał HD, a nie SD. I pewnie tu jest pies pogrzebany bo sygnał HD jest droższy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Dobry-men

Od początku była mowa by EL była pokazywana w jakości HD, a z tego co wiem sygnał SD w N sport będzie sukcesywnie wyłączany

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
RadaR

Do 2016 roku nic się nie zmieni. Dodatkowo mozesz sobie darmowo przełączyć TNK SD na TNK Smart HD. Płaci się co prawda 20zł/mc, ale zyskuje takie kanały jak: Orange Sport, AXN, Polsat HD, Polsat news, TVP Seriale i kilka innych bzdetowych. Ale zawsze. NSport oczywiście również jest.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
RadaR

Wydaje mi się ze to są dokładnie takie same kanały, z tym, że jeden jest w jakości SD a drugi w HD. Tak jak np Polsat i Polsat HD, TVN i TVN HD żadna różnica w transmisji, tylko jakość inna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.