Wątek dotyczący zdjęcia użytkownika

kyasix

A oglądałam dziś Robertę, oglądałam :))
Właśnie czekam na powtórki w TVP2. Już się Sybilowi, "żaliłam", że przez TV publiczną zarywam noce jak na USA, bo powtórki średnio w okolicach 1 w nocy startują ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Dobrze, że o tym wspomniałaś, jutro muszę namówić rodzinę na nagrywanie powtórek, bo o nich nie wiedzieliśmy. Będzie co, a właściwie kogo oglądać. ;)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kyasix

Powtórki są w zasadzie dość obszernymi skrótami meczów.
Całe spotkania można natomiast na YT zobaczyć. Tudzież ściągnąć :))
Polecam kanał:
TennisOnlineHD
A udało Ci się w końcu spotkać kogoś z naszych w Spodku?

| Odpowiedz
blokuj
kyasix

Padłam! ;D
Przeglądam właśnie YT w poszukiwaniu katowickich wydarzeń a tam ktoś dodał full mecz Camerin z Zakopalovą tytułując go:
"Baby Drama: Maria Elena Camerin vs. Z... itd"
Dramatycznie było, fakt :)

| Odpowiedz
blokuj
Pottermaniack

Włoszka zagrała solidnie, szkoda, że Klara odpadła, kolejna Czeszka uległa rywalce z południa. Świetny mecz rozegrała Swieta Pironkova z Shahar Peer, choć przedłużały ile się dało i Agnieszka nie miała wiele czasu na autografy. Pokazówka rewelacyjna. ;)

| Odpowiedz
blokuj
Pottermaniack

Chodziło mi o nagranie spotkań na dużym ekranie, powtórki mam nadzieję są na stronie TVP. Nie spotkałem, z tego co wiem kilka osób pojawi się w najbliższych dniach. Za rok możemy zrobić zjazd forumowiczów. ;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.