Wątek dotyczący artykułu

Man Utd robi kolejny krok w kierunku mistrzostwa (wideo)

Manchester United nie miał żadnych problemów z pokonaniem Stoke City. Czerwone Diabły są coraz bliżej mistrzostwa Anglii.

przeczytaj cały artykuł

amalfitano

Świetne TyneWar, kapitalne bramki Johnsona i Vaughana. Szkoda, że Webb nie uznał prawidłowej bramki dla Newcastle, byłoby 1-1 i widowisko byłoby jeszcze ciekawsze. A radośc di Canio po bramkach bezcenna :) MU konsekwetnie idzie po mistrza, szybko strzelili gola, kontrolowali mecz i dobili Stoke z karnego. Choć Stoke też powinno dostać karnego + red dla Vidica, a była to 70 minuta także mogłobyc jeszcze ciekawie. Ale mówiac szczerze, to z taką grą to Stoke powinno polecieć do Championship i jak tak dalej będzie to uda im się to osiągnąć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Luka5z

Piłka leciała jeszcze w powietrzu, nie była to setka ponieważ piłkarz Stoke jeszcze jej nie opanował. Do tego można dodać że Vidic po prostu złapał poślizg nie było to celowe zagranie. Przynajmniej Ja tak oceniam tą sytuacje, oczywiście Ty możesz mieć swoje zdanie.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.