Wątek dotyczący artykułu

Gwizdy i brawa dla Tomasza Golloba na prezentacji przed meczem Unibaksu z Betardem Spartą

Zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy Tomasza Golloba są obecni na Motoarenie, gdzie rozpoczął się mecz Unibaksu z Betardem Spartą. Były mistrz świata na prezentacji otrzymał i brawa i gwizdy.

przeczytaj cały artykuł

Piate Kolko

w 1991 w Toruniu po meczu z Polonia Bydgoszcz wlazlem do autobusu Polonii po autograf Tonego R. tomcio sie odezwal" zamykaj drzwi bo wpada smierdzace powietrze" ( mialem wtedy kilka lat) juz ci padalcu nie smierdzi??

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dumping

Dobry jesteś, miałeś kilka lat a pamiętasz dokładnie jaki to był rok. I że wiedziałeś wtedy, że to Gollob tak niby mówił. podziwiam ciebie. Domyślam się, że na zawodach nie jesteś -cóż, co za kibic.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Piate Kolko

nie jestem kibicem golloba dlatego mnie tam nie ma (( za 91 rok tez)dlatego tak doskonale to pamietam) pamietam tez jak w latach 90 kiedy byl juniorem to byl rakarzem a nie zuzlowcem wiele biegow wygrywal po dynamicznych ale chamskich atakach kto dbal o kosci odpuszczal np chociazby Labedzki w winale MIMP, a jak Kuczwal na pozegnaniu Miastka pojechal tak z nim jak on z innymi to sie poplakal, od zawsze wybucham radoscia jak jsdzie za kims, glupio byloby wiwatowac jak go wioza na 1:5 bedac kibicem Apatora/Unibaxu, fruwac ze szescia na GP np jak go przewizol Antonio na motoarenie to co innego. Jako czlowiekowi nie zycze mu kontuzji, ale nie moge sie doczekac kiedy ja zlapie i nie wystaruje w " mojej" druzynie wtdy bede mogl isc popztraec na mecz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|2)
blokuj
1984BKS

Skoro napisał , że szedł po autograf do Tonego Rickardssona to oczywiste jest , że był to rok 1991 bo wtedy Tony jeździł w Polonii.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.