Wątek dotyczący zdjęcia użytkownika

Gabi

Nie wiem co powiedzieć. Kochani, jesteście WSPANIALI!! Wzruszonam okropnie. :))) Pluje sobie w brodę,że dziś mi się na powrót zebrało i zepsułam całą akcję. Ach to moje cholerne wyczucie! O ironio. ;) Wariaci jesteście. Najwięksi z jakimi mi było dane się spotkać. Uwielbiam Was za to! Potti na Twoje ręce składam podziękowania dla wszystkich, którzy brali w tym udział. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kyasix

Wiem jak jest;)) Jesteśmy tak słodcy, że postanowiłaś się odchudzić. Na szczęście nie trwało to zbyt długo, a teraz czas na Twój efekt Yo-Yo na SF ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gabi

A właśnie, pinkowo się pożegnałam, więc wypada się również pinkowo przywitać. Z dedykacją dla Was wszystkich, jesteście "F**kin' perfect" ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
kyasix

Specjalnie dla Ciebie na przywitanie mój avat - wersja limitowana :)
A tak na przyszłośc to wiesz... Please don't leave me... ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Pottermaniack

Lindsey również miała przemówić, że jej się nie odmawia i zaapelować o powrót. Tina też była przygotowana do akcji. ;) Ale że w takim momencie się pojawisz, to ty rozwaliłaś nas. Na łopatki. Albo bardziej. Całkowicie. SZOK. Albo i więcej. Aż nie wiem, co napisać. Niesamowite. ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Gabi

Co napisać, no właśnie co napisać?? To wydaje mi się tak nieprawdopodobne i nienormalne,że aż nierealne. Takie rzeczy tylko na SF. :D

| Odpowiedz
blokuj
Gabi

Tak, pewnie, niech mnie jeszcze teraz ciekawość zeżre, jakby mi było skrajnych uczuć na dziś mało. Dzięki Fanie. :D

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.