Wątek dotyczący artykułu

Kontrowersyjny 14. bieg - skrót wideo meczu Dospel Włókniarz Częstochowa - składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz

Sporo kontrowersji przyniósł 14. bieg meczu Dospel Włókniarz Częstochowa - składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz. Ta i inne gonitwy w skrócie tego spotkania.

przeczytaj cały artykuł

gacek

bez przesady tylko się smiałem ..obejrzałem na you tube....sędzia podjął dobrą decyzje tylko niepotrzebnie zwlekał z jej ogłoszeniem ....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Szychta

Z tego ujęcia kamery widać jak Holta strasznie poszerzał i Buczek musiał położyć motor żeby nie walnąć z motocylkem w bande a rywal widząc to też sie położył.Ewidentna wina Holty.Powinno być 3-2 a wtedy bieg 15 byłby zupełnie inny

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KevinF

Poszerzał jako zawodnik będący z przodu a ten drugi jeśli jest wywożony i ma rozum to zawsze może odjąć gazu jak widzi że rywal go wypycha, a nie rozbijać się zaraz na torze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Zawodzie Rules

Chyba jestem ślepy - jakie Holta poszerzał? Przecież w momencie kiedy Buczek odchodzi od krawężnika Holta jest już z tyłu i nie ma żadnego kontaktu między nimi - Buczek sam wybiera tor jazdy, albo raczej jedzie tam gdzie go motocykl niesie.

| Odpowiedz
blokuj
Bada Bing

Hehe, no mistrz jesteś. Wyobraźnia ,,strasznie" Ci zakłóca realne spojrzenie z dystansem z boku do tej sytuacji. Wyobraż sobie, że to nie Buczek, nie Holta tylko rzecz dzieje się w Anglii. Dalej widzisz to straszne poszerzanie?

| Odpowiedz
blokuj
jedyny_taki

hmm... no mozna to i tak ocenić, ale nie zmienia to faktu ze Buczek jest z przodu, a Holta jedzie jego sladem. Buczek z łuku wychodzi szeroko i Holta nadal dokladnie jego sladem, wrecz jak cień sie zachował :). W koncu Buczek upadek i "cień" zrobil dokladnie to samo ;). Widac to od 7:47 wciskajac START-PAUZA-START-PAUZA i ogladajac klatka po klatce. Trudno jednak dopatrzyc sie winy Holty, bo to Buczek wybiera sobie tor jazdy.
Nie wiem co sam mowil o tej sytuacji i czy w ogole mowil.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.