Wątek dotyczący artykułu

Zwycięstwo Grzegorza Zengoty w Krośnie (wyniki)

W kadłubowej obsadzie odbył się krośnieński turniej eliminacyjny Złotego Kasku. Najlepszy w zawodach okazał się Grzegorz Zengota, który tylko raz musiał uznać wyższość rywala.

przeczytaj cały artykuł

chris 70

Wczoraj wytypowałem bez pudła,ktoś mnie strofował,że Zengota w Krośnie nie jedzie...Ale najbardziej mnie wkurza postawa 3 rajderów, którzy nie zaszczycili swoją obecnością tych zawodów!Święte krowy jakieś?!Można było wcześniej poinformować,że ma się turniej głęboko w d...,a chętni do jazdy na pewno by się znaleźli!Szkoda mi kibiców, którzy musieli oglądać "wyścigi" 2 zawodników!W tym przypadku,bardzo chętnie bym przeczytał,że "gwiazdorzy" dostali po kieszeni.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Krosno

A czy ta trójka panów ma obowiązek jechać? Nie mają, więc jakie kary? To co najwyżej Panu powinni przywalić za takie głupoty :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
chris 70

Nie nie ma obowiązku,lepiej mieć w d... kibiców!Pan chyba nie był na zawodach,albo ekscytują pana treningowe "wprawki" po dwóch.Później nie dziwi,że na takie zawody nie chce przyjść pies z kulawą nogą,a klub traci na organizacji!Więc mnie pan nie strofuj!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Andrzej m

Trojanowski , Miesiąc, ...obaj z mojego ukochanego klubu..wstyd mi za nich ..powinni zostać ukarani , tak nie można traktować kibiców!I jeszcze Staszewski do kompletu, taki doświadczony zawodnik a takie głupie zachowanie, to jest kpina.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
chris 70

No właśnie jawne olewanie kibiców,nikt ich nie zmuszał,ale mogli poinformować,to ktoś z ochotą by ich zastąpił.I jak tu mówić o popularyzacji żużla kiedy kibice muszą oglądać takie gnioty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.