Dyskusja

Oktan

przejdź na stronę użytkownika


michal1969zagan

Uważaj na głowę bo ci o zęby wybije. Nie sprowokujesz mnie w żaden sposób a samym stylem pisania tylko mnie w tej materii utwierdzasz. Jesteś zawiedziony samym sobą i próbujesz wkręcić w to innych. Wiem na jaki post odpisałem i jakie intencje mną kierowały. Piszesz że jestem "kozak zza monitora" Nie tobie to a ty nie szukaj przeciwnika we mnie tylko zastanów się czy wkręcaniem sportu w politykę na forum sportowym nie jest przypadkiem obrazem jakiejś fobii albo w najlepszym wypadku uprzedzenia i na dodatek postawa smerfa marudy który ze zdaniem "nie bo nie" zawsze będzie niezadowolony.
I tak nawiasem mówiąc to wycieczki rodzinne to domena raczej prostaków i pokaz braku ELEMENTARNEJ kultury za którą z wielkim wysiłkiem ( na razie daremnym) próbujesz dopędzić.
Zabrałeś sie za ocenę mojej osobowości nie dziw się więc "żuczku" że traktuję takie osoby tak jak na to zasługują..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Oktan

"Uważaj na głowę bo ci o zęby wybije"?Co ty prostaczku piszesz.Nie sprowokuję cię bo jesteś cwaniaczkiem zza monitora.Cwany w necie piz.a w świecie.Zawiedziony?Chyba ty wypisując takie bzdury które nijak mają się do tematu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Oktan

Skoro tak twierdzisz że wiesz co piszesz to przeanalizuj swój tekst "Apator to Unibaks tak jak ZKŻ zawsze był Falubazem","Uważaj na głowę bo ci o zęby wybije" i wytłumacz mi o co w nich chodzi bo się zakręciłeś jak zakrętka od butelki.Nazywasz mnie "gimbusem" i masz pretensje o wycieczki a sam wyskakujesz z tekstami internetowej pierdoły żeby się tylko przyczepić ty błyskający mądralo.Dpstałbyś w pysk za swoje mądrości to nauczyłbyś się rozumu i pokory zza monitora.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.