Wątek dotyczący artykułu

Triumf Sajfutdinowa w Bydgoszczy - relacja z Grand Prix Europy

Zwycięstwem Emila Sajfutdinowa zakończyło się Grand Prix Europy w Bydgoszczy. Oprócz Rosjanina na podium stanęli Matej Zagar i Tomasz Gollob, który utrzymał prowadzenie w klasyfikacji przejściowej.

przeczytaj cały artykuł

2przemek6_Wrzesnia

Jak mnie drażni jak część z was kibicuje obcokrajowcowi bo on akurat startuje w tym roku w waszym mieście.
Ja kibicowałem Zagarowi by był w finale ... drugi. Bardziej by mnie cieszyła wygrana Golloba, bo jest Polakiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
weslyCKM

Widzisz,bo tym sie rozni patriotyzm lokalny od tego co jest na pokaz!! Emil byl dzisiaj boski , ale ja zawsze bede kibicowal Griszy ,chyba ze sie narodzi drugi Drabik ( Maksiu pomalu idzie w slady ojca wiec jest nadzieja}

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Norb1

co by Emil nie robił, to i tak nie można Emila stawiać wyżej od Griszy u nas. Grisza to jest nasz idol, Emil już się nim staje, ale nie można wtedy odsunąć Griszy, bo zrobił dla nas tak wiele. Na równi każdego wspierać dopingiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.