Wątek dotyczący artykułu

Stelmet Falubaz Zielona Góra - składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz 48:42 (wynik)

W meczu 4. kolejki Enea Ekstraligi Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał drużynę składywęgla.pl Polonii Bydgoszcz 48:42. Gospodarze zwycięstwo zawdzięczać mogą bardzo dobrej postawie Patryka Dudka.

przeczytaj cały artykuł

PolonistaFORDON

Bardzo dobry wynik dla Polonii!!! Przegrać 6 punktami z zespołem, w którym jeździ Hampel, Jonsson, PePe i Dudek pokazuje, że mamy bardzo dobry, ambitny zespół, który nie będzie tanio sprzedawał skóry...jest duża szansa na awans do PO ale jeszcze poczekajmy bo do tego droga daleka ale jestem dobrej myśli...niewiele zabrakło zarówno w Czewie jak i w Zielonej Górze do sprawienia sensacji...jedno co mnie martwi to postawa naszych juniorów...zarówno Miki jak i Szymon poza biegiem młodzieżowym zaprezentowali się co tu dużo mówić słabo...juniorzy nie mogą sobie pozwolić na porażki z zawodnikami, którzy są za słabi na ekstraligę jak Jabłoński...mam nadzieję, że w Bydgoszczy poprawicie się bo bez wsparcia juniorów ciężko będzie o sukcesy...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
PolonistaFORDON

Miło mi to czytać ;) Mój zespół rodził się w bólach...jeszcze niedawno nie było wiadomo czy Polonia będzie istnieć szczególnie, że nie było wielkiego wsparcia ze strony Ratusza...przez wiele tygodni podczas tego kryzysu wielu się z nas śmiało a mimo to udało się...mamy człowieka z poza układu plus bardzo sympatyczny manager mający świetny kontakt z kibicami, którzy skleili bardzo dobry zespół i są już pierwsze efekty! Właśnie na taki zespół czekałem...mamy Grega, Sasze, Buczka, którzy ciągną wynik...do tego jeszcze Hans i Kostek, którzy dobrze się spisują jako 2 linia...jeszcze czekam na juniorów, którzy muszą się poprawić bo bez nich będzie ciężko o sukcesy...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Karolek ZG

Co do rewanżu to pisałem już że pewnie przegramy. Mam nadzieję że bonus pojedzie do Zielonej. A co do PO to macie 2 liderów i to powinno wystarczyć (patrząc na resztę zespołów po 2 meczach).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
PolonistaFORDON

Rewanż wydaje się otwarty ale w Falubazie nie jeżdżą ogórki tylko czołowi żużlowcy na świecie plus najlepszy w tej chwili junior z Polski...ze wszystkich meczy w Bydgoszczy najbardziej obawiam się właśnie tego z ZG...widać, że Polonia nie jest słaba ale czy jest to poziom zbliżony do tego jaki prezentuje zespół z Grodu Bachusa? Napewno po tych dwóch ciężkich meczach z niecierpliwością oczekuje pierwszego meczu przy ul.Sportowej...ten zespół zasługuje na nasz doping...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
lukim81

Ja zawsze z szacunkiem podchodziłem do zespołu z gryfem, na pewno to będzie czarny koń ligi. Ładnie też prezentuje się Wrocław który stawiał mocny opór w Toruniu teraz zwycięstwo z Tarnowem.Wracając do falubazu i Bydgoszczy to się obawiam tego spotkania,reasumując takie niespodzianki to zapowiada się ciekawa liga.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
PolonistaFORDON

Wrocław także dobrze się prezentuje...wygrali dzisiaj arcyważny mecz co bardzo mnie cieszy...ta liga narazie trochę zaskakuje...nie padają sensacyjne wyniki ale niewielkie rozmiary zwycięstw faworytów już zaskakują...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
ewela byd

I dlatego nie podniecam sie minimalnymi porazkami Polonii,poniewaz w Bydgoszczy moze byc tak samo bez atutu w postaci toru.Dla mnie porazka jest porazka i tyle

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
ewela byd

Mylisz sie.Przed zawodami druzyna trenuje,powiedzmy na takim sobie betoniku i ustawi pod ten tor swoje koniki,przyjezdza komisarz i mowi prosze ten tor troche przegrabic i juz jest zagadka dla miejscowych.

| Odpowiedz
blokuj
Gordon BKS

Ale jeżeli ten betonik jest bezpieczny i równy to dlaczego by miał powiedzieć żeby go przegrabili?Jeżeli komisarz toru jest od dopilnowania bezpiecznego toru to nie powinno być problemów tego typu.No chyba że Pan komisarz jest LEWY to w takim układzie faktycznie masz rację.

| Odpowiedz
blokuj
PolonistaFORDON

Trudno mi się odnieść do tego jaki wpływ ma komisarz na mecze...napewno tory takie jak ten w Gorzowie przygotowywane przez Palucha wręcz muszą być kontrolowane bo tam to robi się warunki do gipsu...moim zdaniem kluczowa jest próba toru przez 2 zawodników drużyny gości, którzy mogą dużo wyciągnąć z 1,5 minuty wolnej jazdy po torze...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
ewela byd

Jak najbardziej jestem za tym aby byl komisar.Niektore tory mozna bylo nazwac krrida,ale takze my stracimy atut wlasnego toru i o wynik z Czewa i Zielona bede drzal do konca.

| Odpowiedz
blokuj
Karolek ZG

Widzę to tak. Przegrywamy minimalnie w Bydgoszczy, Częstochowie, Rzeszowie i Toruniu, bonusy lecą do NAS, 1 lub 2 w tabeli i w PO pierwszy mecz właśnie z Wami. Może jestem zbytnim optymistą ... ale cóż zawsze mówiłem że "szklanka jest do połowy pełna". Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.