Wątek dotyczący artykułu

Lokomotiv Daugavpils - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 44:46 (wynik)

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk minimalnie zwyciężyło w Daugavpils z tamtejszym Lokomotivem. Najlepszymi zawodnikami meczu byli Maksim Bogdanow i Thomas Jonasson, zdobywcy czternastu punktów.

przeczytaj cały artykuł

ax-GKS

Hm,po cichu,żeby nie zapeszyć liczyłem na taki wynik.I ciesze się jak trampek.Gratulacje dla zawodników i naszego Stasia Chomskiego.Martwi dyspozycja(nie umiejętności) Krystiana.Wszyscy na Niego mają prawo liczyć bo jest kozak i jechać potrafi tylko....Za bardzo się spina,za bardzo chce czy brak koncentracji???Sprzęt??Mam nadzieje że da się rozwiązać ten problem i to szybko bo mecz z Grudziądzem blisko.Osobne gratki dla Wrocławia,skutecznie postawili się ekipie Cieślaka nie będąc faworytem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Celier

A ja mam jakieś dziwne wrażenie, że on jedzie z musu, tak jak by mu sie nie chciało. Mam nadzieje, że sie mylę ale coś w tym musi być. Coś czuję , że mu jednak nie pasuje jazda w Wybrzeżu, a wolałby być w ZG. Powtarzam mam nadzieję, że to tylko chwilowe problemy Pieszczka i moje prognozy się nie sprawdza. Jak to się mówi "Z niewolnika nie ma zawodnika"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kaszub

To z całym szacunkiem wyobraź sobie co by dziś w ZG dopiero pokazał. Dwa/trzy starty , presją jak nigdzie i rywale z innej półki. Ten rok w pierwszej lidze to dla niego zbawienie. Im wcześniej to zrozumie tym lepiej dla niego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Szwej4

po dwóch meczach byłby odstawiony na ławkę, mam nadzieje że pierwsza liga sprowadzi go na ziemie.Chociaż z drugiej strony, przywiązania do klubu nie widać w nim.Nic się nie poradzi,mam nadzieje że wróci do optymalnej formy i jeszcze będziemy mieli pociechę z niego :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Celier

Ja to wiem, że by się spalił i jak ktoś tam nadmienił został by odsunięty od składu, ale czy on to wie(Pieszczek) bo jak pisałem mam dziwne wrażenie , że on sobie myśli, że w Wybrzezu jeździ za kare i nie może się doczekać, aż mu się kontrakt skończy i pójdzie do wymarzonej ZG(bez urazy Falubazy:D). Oby nie, ale tak to można odebrać po tym co się działo przed sezonem z podpisami pod aneksem do kontraktu, lub innymi sprawami, które były przytaczane w mediach.

| Odpowiedz
blokuj
ax-GKS

Nie chce mi się wierzyć że zawodnik strzela focha.Życie sportowe przed nim więc we własnym dobrze pojętym interesie pijarowsko-finansowo-ambicjonalnym nie będzie jechał przeciw sobie.Chłopak jest młody i nie może sobie poradzić pewnie albo ze sprzętem albo sam ze sobą.Chcę wierzyć że to szybko się zmieni w dobrym kierunku.Pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.