Wątek dotyczący artykułu

Dominik Kossakowski potwierdzony

Główna Komisja Sportu Żużlowego potwierdziła wypożyczenie Dominika Kossakowskiego z GKŻ Wybrzeża Gdańsk do Wybrzeża Gdańsk S.A.

przeczytaj cały artykuł

Do Przodu

Za Szymkę? Myślę, że za Pieszczka, który miał jeździć jako mega junior i zarabiać fortunę w ekstralidze. Kiedy to Pieszczek zamiast treningami zajmował się ślinieniem się na widok pieniędzy, z klubów najwyższej klasy rozgrywkowej, właśnie myślałem o Kossakowskim jako następcy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hockley

Nie przesadzaj. Z tego co mi wiadomo, to Pieszczek ma po prostu przejściowe kłopoty, co w takim wieku jest rzeczą wręcz tradycyjną. Lada moment wskoczy na swój pułap i siła gdańszczan będzie jeszcze większa niż jest (poza tym wróci Miśkowiak). Szymko błysnął na razie tylko na inaugurację, a widziałem Kossakowskiego na sparingu z Falubazem i radził sobie naprawdę całkiem fajnie. Trzeba na niego stawiać od razu, tak jak było to z Pieszczkiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.