Wątek dotyczący artykułu

Bijatyka kibiców przed meczem w Lesznie

Przed ligowym spotkaniem Fogo Unii i Lechma Startu doszło do bijatyki z udziałem kibiców. Wydarzenie skomentował na portalu społecznościowym prezes Orłów - Arkadiusz Rusiecki.

przeczytaj cały artykuł

pawel88

Chyba taki trochę cichy , bo nigdzie nie mozna było o nim przeczytać. Chrobry ma tzw. zgodę ze Stilonem . Ciekawe się to poukładało. Ps. Ciekawi mnie jaka sytuacja obecnie pomiędzy fanami Unii a fc Lecha z Leszna. Spokój ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
yoyo

Z tego co wiem w Lesznie jest takie porozumienie pomiędzy UUL a FC Leszno, polega na tym że jedni i drudzy robią swoje i nie wchodzą sobie w drogę. Bo to co robiło FC Leszno to trochę żenada, każdy nowy graf Unii został zamalowany.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Neros

Jeszcze niedawno Unia strasznie sadziła się na FC Lecha i starała się demonstrować jak to nienawidzi Kolejorza, m.in wrzucając mu na murach, ale gdy przyszło co do czego to dupy im zmiękły i nie okazali się tacy hardzi, bo mieli świadomość że zabawa Unistów w kibicowanie mogłaby niebawem znacznie ucierpieć

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
KibicUL

haha :) ok. skad ty jestes ze takie informacje masz? Lech wiadomo ekipa jedna z najlepszych w PL ma ale nie smieszne fc z leszna ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Neros

Człowieku nie chodzi mi o to, że Unia wystraszyła się chłopaków z FC Leszno, ale zapewniam cię, że swoim zaangażowaniem zapracowali sobie na poparcie w Poznaniu i poznańskiej interwencji u was było blisko. Zresztą kto wie, czy jeszcze kiedyś nie nastąpi, ale mam nadzieję że będziecie nadal rozumieć że wchodzenie im w drogę wam się nie opłaca, bo nie zyskacie absolutnie nic a do stracenia macie wiele :)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
diablo77

Widzę,że nie jesteś zorientowany za bardzo,więc wyjaśnię ci za kolegę o co chodziło. Otóż do LECH doszły informacje co robicie(kibice Unii) i KOLEJORZ miał zamiar was odwiedzić.Od cała historia dotycząca miękkich nóżek i zmoczonych spodni ze strachu przez kibiców Unii.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
szakal

a to moze ty z kolejarzem rawicz przyjedziesz do leszna i zobaczymy kto bedzie miał mokre spodnie,tak sie składa ze jezdze na lecha i znam cała ekipe .to ze latacie na skargi to lech juz wam powiedzał swoje sprawy załatwiajcie miedzy soba ,a ty sie tak nie napinaj.

| Odpowiedz
blokuj
Don Boyler

Chłopie przestań się wywyższać, bo to nie jest możliwe, że znasz całą ekipę Lecha. Znasz może kilka osób i to tylko pewnie z widzenia ewentualnie na cześć na ulicy. Tak się napinasz i zapraszasz, a pewnie jakby do czegoś doszło to pierwszy byś w krzaczory uciekał

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
szakal

SUCHAJ BEDEM JUTRO W RAWICZU U WALDKA TO SIE SPOTKAMY ZRESZTA .WALDEK ,RAWCIO I SŁAWAS TRENOWALI W LESZNIE I JEZDZILI NA UNIE.

| Odpowiedz
blokuj
szakal

niepisz głupot lech przyjechał do leszna i w demonie była rozmowa ze nikt nie wchodzi sobie w droge ,zreszta kazdy jest powiazany ze soba interesy.I NIKT SIE NIE ZESRAŁ PRZED FC LESZNO TO ONI ZADZWONILI PO LECHA ,TYLKO CHŁOPAKI Z BRAMEK SIE ZNAJA I SIE DOGADALI .CAŁA PRAWDA.

| Odpowiedz
blokuj
pawel88

Pamietam,ze komuś skroili wspolnie z Stilonem oprawę ita druzyna miała mecz z Leszczynaniami i dziwnym trafem Unia weszła w posiadania tej oprawy,więc moze jakies kontakty zostały hehe

| Odpowiedz
blokuj
Tylko_Falubaz_

Mi nic o tym nie wiadomo, żadnego chwalenia się tym nie widziałam, więc może mają coś w planach ;) od klegów z klubu kibica wiem, że oni raczej gardzą kibicami żużla ale kto tam ich wie ;)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
yoyo

Z tego co wiem to między Unią a Chrobrym na razie jedynie są dobre stosunki i tylko tyle. O żadnej zgodzie mi nic nie wiadomo. Z tego co się orientuję Unia czasem jeździ na mecz do Głogowa, Chrobry do Leszna i tak to wygląda. Ale może się coś zmieniło, nie wiem.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.