Wątek dotyczący artykułu

Grzegorz Zengota: Komisarz powoduje, że tracimy atut własnego toru

8 punktów i bonus wywalczył w spotkaniu z Lechma Startem Gniezno Grzegorz Zengota. Nowy nabytek Fogo Unii Leszno był zadowolony ze swojej postawy. Wskazywał jednak m.in. na kwestię przygotowania toru.

przeczytaj cały artykuł

PrzeChooy

Uniści szanujcie Zengiego , bo to dobry chłopak i jeszcze wiele radości wam przysporzy.U nas wielokrotnie śmigał tak ,że ręce same składały się do oklasków.13 punktów za juniorskich czasów przywoził i nikogo to nie dziwiło.z walaskiem robili kogo chcieli i jak chcieli.Jestem pewien ,że 5 minut Grzesia Zengoty jeszcze nadejdzie...Falubaz zawsze za Zengim !!!!Chynów-Zielona-W69-Myszka Miki-Zengi.Czekamy na Ciebie z utęsknieniem ....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Byczek93

O to nie musisz sie martwić ;) Grzesiu bardzo szybko wkomponował sie w Leszczyński klimat , a na stadionie zawsze otrzymuje brawa ;) pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
1 9 3 8

Dokładnie tak. Uważam, że należy szanować każdego przynajmniej swojego zawodnika, nawet jak mu nie idzie... Na meczu z Gnieznem siedziało za mną dwóch, że tak powiem "buraków", którzy po nieudanym biegu Kennetha, Damian, Fredki, czy też Przemka jechali na nich, "Kenneth weź sb rower", "Balon twój czas minął", "Fredka idź na frytki", "Przemo co ty odpie****asz? Cienizna z niego w tym roku, już ten młody jest lepszy", a dwa biegi później bili im brawo " Jest Damian dobrze, jedziesz" itp. Ja się pytam po cholere na nich jechali i wgl, skoro za chwilę im byli brawo i ich wychwalali, jak nie wiem co... Sądzę, że ze swoimi powinno być na dobre i na złe, nie mówię, że ja jestem zachwycony czy coś, jak przegrywają, też mnie od środka roznosi, ale nie drę japy, bo wiem, że za chwilę bd lepiej, wiem że chłopaki się starają i że się jeszcze rozjeżdżą. Oby tylko nie za późno oczywiście. Bardzo lubię Grześka i cieszę się, że jest jednym z naszych Byczków. Pozdrawiam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.