Wątek dotyczący artykułu

Nie tylko my uważamy, że Dudek powinien pojechać w GP - rozmowa z Robertem Dowhanem

Robert Dowhan w rozmowie z Michałem Korościelem odniósł się do tematu ewentualnego startu Patryka Dudka w GP Polski w Gorzowie. Jego zdaniem "Duzers" jest w lepszej formie niż Bartosz Zmarzlik.

przeczytaj cały artykuł

kapitan bomba

Rzeczywiście, powinien brać przykład z Władka. Wtedy byłby cacy :) A jakby jeszcze doprowadził Falubaz do upadłości, to już w ogóle by była euforia w Gorzowie :) Przykro mi, Dowhan to zbyt inteligentny człowiek by dawać takie popisy jakie w tym roku zafundowali Wam Zmora w spółce z Komarem :) Zamiast patrzeć na Dowhana popatrz lepiej na to, co się dzieje na własnym podwórku, bo tam sytuacja nie jest zbyt kolorowa, no ale to pewnie też wina Dowhana :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
corrado

A jakby jeszcze doprowadził Falubaz do upadłości,

wszystko przed wami, 7 razy spadaliście do "drugiej" ligi to i prędzej czy później spadniecie po raz ósmy !!!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kapitan bomba

No cóż, na razie to tylko Twoje marzenia, które pewnie długo jeszcze nimi pozostaną. Swoją drogą jakie to ostatnio typowe dla niektórych Gorzowskich "kibiców". Nam się nie wiedzie, więc Wam życzymy tego samego. Brawo, gratuluje takiego podejścia. Uwierz mi, że ja nigdy nie życzyłem Wam bankructwa. Jestem ostatni, który cieszy się z tego, że macie taką, a nie inną sytuację. Niby jesteśmy wrogami, ale na własnej krwi wyhodowani i bez siebie żyć nie możemy. Taka prawda. Szkoda, gdyby za rok nie było derbów, na prawdę szkoda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
corrado

Nigdzie nie napisałem tego że to jest moje marzenie, lub że tego wam życzę. To że 7 razy spadaliście, jest faktem, żaden chyba klub nigdy tak nie balansował na granicy jak wy. A że macie teraz swoje 5 min.... ?
Pamiętaj już Anna Jantar kiedyś śpiewała że
"Nic nie może przecież wiecznie trwać..."

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
FAN-SPEEDWAY

Rozwalasz mnie !!! Jak dadzą Dudka to Gorzów nie przyjdzie na mecz i będzie to kolejny cios dla kibiców !!! A wypowiedź na temat jak to różowo jest miedzy GW i ZG jest po prostu żałosna !!! Dowhan jest słynny z przekrętów i to dzięki nim jest kim jest, mało co zdobył uczciwie i wszyscy o tym wiedzą, wiedzą jak zaczynał tylko nie wy !!! I nie zazdroszczę mu żeby nie było, przywykłam do obecnej sytuacji klubu, mimo wszystko będę dalej kibicować STALI !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
kapitan bomba

Zrozum, nawet udział Zmarzlika nie sprawi, że Gorzowianie tłumnie przybędą na GP. Gdyby jego obecność miała jakieś WIĘKSZE znaczenie, to w zeszłym roku mielibyście komplet na trybunach, a nie mieliście. I nie ma co tu zwalać winy na mistrzostwa w piłce nożnej. Każdy kibic żużla i tak wybrał GP. Problem tkwi w czymś całkiem innym. W Gorzowie nie ma po prostu popytu na takie imprezy. Do tego dochodzą niemałe ceny biletów i w końcowym rozrachunku wychodzi jak w zeszłym roku. Pomysł z Dudkiem choć szalony, na prawdę może być ostatnią deską ratunku, na uratowanie frekwencji w tym roku. Uwierz mi, że z Zielonej Góry przyjechały by za nim tysiące kibiców. Ich brak Zmorze odbije się czkawką, choćby nie wiem jak zaklinał rzeczywistość. Wspomnisz moje słowa w czerwcu. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Slagge

Falubazy mają dla kogo przyjeżdżać- w końcu jest Hampel i Jonsson. Może lepiej wywalić wszystkich zawodników nie-z-ZG i zrobić GP Zielonej Góry w Gorzowie za gorzowskie pieniądze? Weźcie motomyszy jeszcze raz przemyślcie ten chory pomysł i pomyślcie nad swoją megalomanią.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
7er

mimo wszystko będę dalej kibicować STALI !

Amen! i niech tak zostanie bo to idealny układ-Ty i "przenajświętsza Stal"...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Oktan

Jest słynny z przekrętów?Ha ha Spójrz jakie wały u was są,prezydento z wyrokiem,najbardziej zadłużony szpital w PL,cygaro dał dyla jak się zaczęło walić...Kto tu przekręty robi?Dowhan do wszystkiego co ma doszedł uczciwie a nie jak towarzysz Paczpan który przejął firmę po zamordowaniu dyrektora.(Nie mówię że własnoręcznie spowodował jego śmierć ale maczał tam paluszki)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Komentarz usunięty
Łukaszek z Falubazu

Z przekrętów o czyś nie wiemy?? Zdaje się że Dowhan to polityk rządzącej partii co powoduje że jego przekręty byłyby już dawno nam znane więc są zapewne wytworem jego fantazji. Ale spokojnie jak w Gorzowie pójdzie tak dalej w 2014 będzie z nimi spokój przynajmniej na rok.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Łukaszek z Falubazu

To nie przychodź utopisz nie nas tylko swój klub. Też nawiasem uważam że dużo odpowiedniejszym miejscem dla Dudka byłby Toruń. Z tym że przyjazdu naszych na GP się nie spodziewajcie. Oczywiście zaraz napiszesz że masz nas w d... a ja ci odpowiem że z taką postawą spotkamy się ponownie na derbach może w 2015 roku jak będziecie mieli szczęście.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.