Wątek dotyczący artykułu

Andreas Jonsson ze wstrząśnieniem mózgu

Andreas Jonsson nie będzie miło wspominał niedzielnego spotkania Falubazu Zielona Góra z Unibaksem Toruń. Gospodarze odnieśli pierwszą porażkę, a Szwed zakończył swój występ po dwóch wyścigach.

przeczytaj cały artykuł

zielony

trzymaj się A.J.Pozdrowienia dla bandyty spadajacego z motoru i wypuszczjacego sprzet prosto w zawodnika.To nie Pulczyński tylko Puszczalski

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pol

tu trzeba podziękować panu Grzegorzowi Dzikowskiemu komisarzowi toru który przez cały mecz dyrygował przygotowaniem toru nawet w czasie meczu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stelmet ZG

A dlaczego ty masz pretensje do Falubazu o dziury na torze???
Zgłaszaj je do Komisarza Toru pana Grzegorza Dzikowskiego, on robił tor na mecz...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
DŁUGI KST

A kto przygotował taki tor? Komisarz moim skromnym zdaniem robił co mógł, dlatego zlecił ubijanie toru, a nie tak jak chciały różowe koszule polewanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Dario

Bo to jest właśnie jeden z tych magicznych , którzy dawali popis dzisiaj na stadionie , gwiżdżąc ciągle na zawodników drużyny przeciwnej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Marek FaLuBaZ

dziwne jakoś nikt inny sie nie wywracał a ten młody szakal niech sie uczy opanować maszyne a nie trzyma gaz na maksa i cisnie w Jonsona mysle ze dzieki temu wynik jest jaki jest

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
toszy82

Pytanko: oglądaliśmy ten sam mecz? Czy włączyłeś sobie powtórki z lat wcześniejszych? Widziałeś Dudka i Adamczewskiego w akcji? Widać było, że wiedzieli gdzie jechać, a i tak upadali...
Wracamy do początku tej dyskusji, czy najpierw zapoznasz się z powtórkami?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
bzyk

całą noc lał deszcz to cud że mecz się odbył a ten o dziurach .pulczas to panienka i to wszyscy wiedzą

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
pol

dudek leżał z winy komisarza toru ,tak to nie jaja ,po siódmym biegu komisarz nakazał wyjazd walca ,pierwszy raz widziałem taki manewr ,problem tylko w tym że walec zrobił dwa kółka i ubił tor na jednej trzeciej szerokości ,w biegi w następnym Dudek wjechał w wiraż po uwałowanym poszerzał tor jazdy i w momencie kiedy tylne koło wjechało w przyczepną nie ubitą nawierzchnię podniosło mu koło i się wyglebił ,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Boros

tylko ubijanie bylo juz po upadku AJ i Emila taki sport i ryzyko jest wliczone niestety tym razem bylo za duzo upadkow

| Odpowiedz
blokuj
toszy82

To wasz tor był przyczepny? Cała żużlowa Polska zgodnie twierdzi, że nasi nie potrafią na przyczepnych torach jeździć.. Skąd, więc wynik oscylujący na granicy remisu od początku?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Morte

Nie wiem czy "nasz", mówię starą żużlową prawdę :) Często sędziowie chodzą na skróty ubijając ile się da, czasem jeszcze nie polewają toru doprowadzając do odparzania. Wtedy tor się robi kompletnie neutralny, bo nie trzeba na nim być wybitnie szybkim żeby wygrywać - gospodarz i tak już ma tak pomieszane we łbie, że ustawień szuka pół spotkania jak nie dłużej.

| Odpowiedz
blokuj
pol

tonie był nasz tor ,to był tor Grzegorza Dzikowskiego komisarza toru ,on jest wyrocznią i najlepiej wie jak przygotować nasz tor ,toromistrz zielonogórski przy nim to pikuś .

| Odpowiedz
blokuj
toszy82

Sprawa pójdzie dalej tego jestem pewien. Wtedy się dowiemy czy to komisarz tak przygotował tor, ponieważ wszystkie jego polecenia muszą być przekazywane na piśmie... Jeśli przygotowanie toru nie budzi podejrzeń, zastrzeżeń tego Pana (zwanego komisarzem), to nic mu do tego i wtedy odpowiadają za tor gospodarze...

| Odpowiedz
blokuj
kapitan bomba

Komisarz dzisiaj wygrał dla Torunia mecz. Byłem całym sercem za pomysłem z komisarzami, ale Dzikowski mnie dzisiaj skutecznie do niego zniechęcił. Dzisiejszy tor to było jakieś nieporozumienie, żenada. Jeżeli tacy ludzie mają przygotowywać tory, to ja dziękuję.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
MSSSK

Komisarz wygrał dla Torunia mecz... Wyjdź chłopaku ja chwilę na świeże powietrze bo wyobraźnia Cie ponosi. Tor jest równy dla każdego, skoro pretendujecie do mistrzostwa to musicie radzić sobie na każdym torze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
kapitan bomba

Może i tak, w sumie racja. Ale to co z torem zrobił dzisiaj komisarz, to po prostu żenada. Dobrze, że skończyło się "tylko" na wstrząśnieniu mózgu u Andreasa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
MSSSK

Komisarze są ok. To zawodnicy mają wygrywać mecze a nie szemrane tory... Nadal jednak jest to nowinka i musi minąć trochę czasu nim to wszystko nabierze sensownego wymiaru. Póki co komisarze nie dopuszczają do preparowania i to jest ok. Nie wiem jak ma się to w praktyce, ale gospodarze powinni jednak mieć możliwość wyboru charakterystyki samej nawierzchni. Chcesz jeździć na przyczepnym to komisarz taki zrobi. Chcesz na twardym też nie ma problemu. Ale powinien być to wybór zespołu gospodarzy.

| Odpowiedz
blokuj
kapitan bomba

Racja, zgadzam się z tym co mówisz. Ale dzisiaj to właśnie komisarz spreparował tor. Gdyby nie wtrącał się niepotrzebnie w jego przygotowanie, to uwierz mi, że dzisiaj nie mielibyśmy tyle upadków. W Zielonej Górze od czasów odejścia Żyty tor jest przygotowywany wzorowo i dzisiaj również by taki był. Gdyby nie nadgorliwy komisarz, który zabawił się dzisiaj w toromistrza. Zamiast jedynie pilnować, by nie było dziur, to sam je porobił. Żenada.

| Odpowiedz
blokuj
MSSSK

Ehhhhhhhh, a ile punktów przywiózł w powtórce Pulczyński??? Ok, sędzia wygrał nam ten mecz. Przecież ten jeden punkt który przywiózł w powtórce Pulczyński radykalnie zmienia wynik spotkania... Ahhhh ci stronniczy sędziowie... Tylko nie wiem dlaczego ale nie osiągnęłem takiego poziomu matematyki w którym jeden punkt niweluje 3 punktową porażkę...

| Odpowiedz
blokuj
MSSSK

A nie dostał nawet upomnienia... Nie widziałem sytuacji więc nie będę się wykłócał. Wiem natomiast i widziałem w jakim stanie było koło Holdera i wiem że takie może uniemożliwić ruszenie sprzętu z miejsca...

| Odpowiedz
blokuj
MSSSK

Nie będę się kłócił, sytuacji nie widziałem w całości. Ja natomiast w kontekście zbliżających się innych zawodników na pewno nie szarpałbym się ze 100 kilowym motorem ze zblokowanym kołem...

| Odpowiedz
blokuj
toszy82

Niby za co? Za pozostawienie motoru? Jak będziesz miał okazję to sprawdź jak sie prowadzi motor bez szprych w tylnym kole... Podejdź do tematu od podstaw: bieg trwa ok 60 sekund, są 4 kółka wiec na jedno przypada 15 sek... Pozostali zawodnicy byli juz na 2 łuku, więc Chrisowi zostało ok. 10-11 sekund. Ciekawe jak byś Ty postąpił? Pamiętaj tylko, że to nie rower i swoje waży...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
MSSSK

Gość podważa profesjonalizm w zakresie przygotowania nawierzchni toru żużlowego faktem trenowania zespołu niższej ligi... Nie oczekuj zrozumienia w tym temacie bo przecież motor ma silnik i manetkę gazu...

| Odpowiedz
blokuj
Łukaszek z Falubazu

Wypowiadasz się o sytuacji torowej gdzie Holder nawet nie próbował tego motoru zepchnąć po prostu go zostawił widząc defekt Pulczyńskiego zrobił to dopiero jak zobaczył nadjeżdżającego Protasa i wtedy jakoś dało się to zrobić bardzo szybko. Wielka szkoda przegranej z wami bo nie byliście lepsi na torze. Dzikowski jako komisarz torowy jest wart tyle ile jego umiejętności trenerskie dobrze że nic nie stało się Dudkowi za którego upadek ten człowiek odpowiada. Jaki inny "człowiek" nakazuje walcowanie rozjechanego już toru??

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Człowieku kompromitujesz się.Apator był lepszy i przyjmij to na klatę jak facet!Płaczesz jak baba.Moze jeszcze Holdera do konca sezonu zdyskwalifikowac miał sedzia?OGarnij się.

| Odpowiedz
blokuj
jaco

Też tak myślałem na początku, ale w powtórce było widać że motor miał zniszczony i prawdopodobnie nie dał się ściągnąć z toru. Jestem pewien jakby po uderzeniu Holder się położył mecz byłby powtórzony w 4ke. Fakty są takie ze tor nie nadawał się do jazdy to przypominało walkę z utrzymaniem się na motoroch (w HD doskonale było widać)Andreas wracaj jak najszybciej do zdrowia

| Odpowiedz
blokuj
toszy82

Eh, Miedziak panienka, Emil panienka, Gollob też? Holder i Ward to pijacy... Wiesz jaki wniosek?
To kim są wasi zawodnicy, że przegrywają z bandą panienek i pijaków u siebie? :/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.