Wątek dotyczący posta na blogu

BYKI 2013

.WerUNIA

"Świeci słońce nad głowami - właśnie sezon rusza; stadion cały krzyczy z nami - śpiewa nawet dusza. Roman przybrał twarz w powagę - z drużyną już gadał; każdy mecz na punktów wagę - siły ich wybadał. Kibic palce gryzie - nie wie, co go czeka; Unia Leszno w bój idzie - ktoś z boku narzeka; Oni młodzi (…)

przeczytaj cały artykuł

pkew

Ładnie, ładnie :) ale zapomniałaś o końcówce:
Falubaz niedługo przyjedzie
I z tarczą wyjedzie
Byki przegrają z Myszką Miki
Bo to gryzoń bardzo dziki
:D :D :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Odmieniony

No i mnie zagiąłeś, bo Nowak raczej więcej niż Zengi to nie zrobi :D
Sory Myszy, jednak musicie przegrać półfinał, bo Zengi przeciwko Toruniowi z miłą chęcią o komplet powalczy :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Odmieniony

Hola hola, jak już zaczynamy pisać poważnie, to my wpierw musimy zdobyć jeszcze kilka pkt, żeby nie było nerwów na koniec sezonu, że moglibyśmy się nie utrzymać, a później jeszcze coś dorzucić, żeby do PO wejść! :D
Ja w moich wierzę, ale jakiś margines błędu trzeba sobie zostawić, żeby nie było, że taki pewny siebie jestem. Otóż niestety, nie jestem :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.