Wątek dotyczący artykułu

Angielskie media: Koniec wyścigu po Roberta Lewandowskiego!

Dziennik The Sun informuje, że jest już przesądzone, do jakiego klubu trafi Robert Lewandowski. Polak u nowego pracodawcy ma zarabiać ogromne pieniądze!

przeczytaj cały artykuł

Lipowy Batonik

Tzn Robert na pewno nie jest światowego formatu.Wiadomo , tymi 4 bramkami zapisze się już na zawsze w kartach historii ale nie w tym rzecz.Jego głównym atutem jest to , że piłka Go szuka , co nie umniejsza Jego osobie ( szkoda , że nie szuka Roberta piłka w reprezentacji ) Jednak mimo tego nie mogę słuchać jak ktoś pieprzy , że Lewy to gwiazda , drybler..ludzie co z niego za drybler ? Z całym szacunkiem ale potrafi pociągnąć piłkę kilkanaście metrów ? W Borussi bryluje bo każdy na niego gra , reprezentacja to inna bajka i właśnie z orzełkiem na piersi powinien udowodnić , że jest to piłkarz godny nazwania piłkarzem z totalnej czołówki.BVB to dla niego idealne miejsce , to już nie jest fabryka talentów jak niegdyś tylko bardzo solidny klub liczący się w Europie.Oby ten Kucharski , Roberta nie wycmokał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Amrot

Lewandowski jest światowego formatu. Jeśli ktoś szuka super snajpera to bierze Falcao, ale jak ktoś szuka gościa który swoją grą wspomaga całą drużynę to bierze Lewego. Taki Ferguson chyba lepiej wie kto się mu przyda i ja wcale się nie dziwię, ze chce u siebie takiego piłkarza gdy patrzy jaką robotę wykonuje z przodu. Ogólnie to ludzie ostatnio mają jakąś manię pod tytułem "kliniczny napastnik", bo widzą tylko gole zdobywane przez danego gracza a nie przypatrują się jak pracuje podczas całego meczu, czy absorbuje obronę, czy potrafi się cofnąć do pomocy, czy umie przetrzymać piłkę i czy ma chłodną głowę - Lewandowski posiada wszystkie te cechy, więc jest w cenie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lipowy Batonik

Rozumiem co mówisz ale mimo wszystko tak jak kiedyś w Cafe Futbol powiedział bodajże R.Kołtoń , taktyka Borussi jest tak wykreowana że kto wie czy Rudnevs nie miałby tylu bramek co Lewandowski.Zresztą daleko nie szukając Barrios również miał świetny statystyki i jak skończył ? Dlaczego wciąż się upieramy , żeby zmieniać coś co działa ? Walka co roku o mistrza Niemiec i śmiało można powiedzieć o co najmniej półfinał LM to za mało ?

| Odpowiedz
blokuj
Amrot

Kołtoń to teoretyk, któremu się wydaje, że wie więcej niż Ferguson, który jak widać szuka gościa o podobnej charakterystyce do Rooneya. Można by też powiedzieć, że w Barcelonie Rudnevs strzelałby 30 bramek w sezonie. Barrios to z kolei typowy snajper, który jednak ma braki jeśli chodzi o taktykę i dyscyplinę, bo znowu piszemy o strzelonych bramkach: Lewandowski w 2 sezony zdobył jakieś 50 bramek plus miał z 20 asyst, własną grą absorbuje uwagę obrońców co daje pomocnikom czas na podejście czy ustawienie się, dobrze gra ciałem i głową, nie gwiazdorzy ani nie unika walki. Dla mnie to najlepszy polski piłkarz od lat, sam byłem w stosunku do niego sceptyczny ale w tym sezonie pokazał, że nie wypadł krowie spod ogona. Część ludzi zwyczajnie wkurza, że tyle o nim piszą, ale o kim mają pisać? Mamy dobrych piłkarzy jak na lekarstwo a piłka to najpopularniejszy sport więc jak Lewandowski gra dobrze to się rozpisują - zresztą rozpisywali się i na temat np. Citki czy Niedzielana swego czasu jeszcze więcej, chociaż ci sobie nie zasłużyli, a Lewy jak najbardziej.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.