Wątek dotyczący artykułu

Odzyskać atut własnego toru - przed meczem Stal Gorzów - Lechma Start Gniezno

W 6. kolejce ENEA Ekstraligi do Gorzowa przyjedzie drużyna beniaminka, Lechmy Startu Gniezno. Jak podkreślają gorzowianie, to wcale nie będzie łatwy mecz.

przeczytaj cały artykuł

Jan bez ziemi

z/z za nermarka to AKT ROZPACZY. Po drugie. Fatalnie ustawione pary na z/z.
9.Kasprzak
10.Hlib
11.Iversen
12.z/z
13.Sundstrem
14.Zmarzlik
15.Cyran
Wtedy para Kasprzak-Iversen jedzie 3 razy z nominowanymi. A tak raz. Paluch po raz kolejny wykazał sie całkowitym brakiem wiedzy zuzlowej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Łukaszek z Falubazu

A Sundstrem jako junior zostanie sparowany z juniorem przez co Kasprzak i Iversen może potrzebować wyjechać na tor nie 3 a 4 razy jako rezerwa co oznacza że Stal będzie przegrywać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jan bez ziemi

Bzdury gadasz. Ustawienie z/z na juniora oznacza ze raz pojawi sie para hlib-cyran lub zmarzlik-cyran zamiast iversen-kasprzak 2 razy. Paluch niestety po raz kolejny nie ma pojecia jak prowadzc zespol.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
AMON

Zgadza się zle ustawił pary ale ma szczęście bo pan Kędziora jest jeszcze gorszym "strategiem" więc 53-37 dla Stali mecz będą mieli na luzie a my no cóż powoli trzeba się pogodzić z losem.

| Odpowiedz
blokuj
nikt Gniezno

Jak czytam Twoje wpisy od dłuższego czasu, to widzę, że Ty z tym losem już dawno się pogodziłeś. Mówiłem Tobie..... Trochę optymizmu.... Nadzieja umiera ostatnia. HEJ START!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
AMON

Nie mamy kim jechać sam Matej nie da rady reszta jak wiatr zawieje trzeba zejść na ziemie i spojrzeć realnie jesteśmy najsłabszym zespołem bez juniorów a oprócz Mateja reszta to druga linia niestety takie są realia ale mimo to nadzieja umiera ostatnia pozdro HEJ START !!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
AMON

gwardzisto nigdy przed sezonem nie pisałem że będziemy walczyć o medal(pokaż ten post) NIE KŁAM ps a jak kredyt ponoć odsetek nie płacicie to prawda ????

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
buum

Zgadzam się z Tobą. Piotrkowi czasami brakuje wiedzy taktycznej. Można było inaczej ustawić pary ale zobaczymy. Osądzimy po meczu:) Choć jak pisałeś silna nasza para jechała by 3 razy a tak tylko raz. Zobaczymy

| Odpowiedz
blokuj
Artt

po to jest regulamin zeby z niego korzystac. Nermark ma kontuzje i nie widze tu nic rozpaczliwego??Z jednej strony piszesz jak to powinny wygladac pary a z drugiej uwazasz ze z/z zrobi mniej pkt niz Gapinski??????Po co nam 3 x silna para ,ktora to trafia raz na Mateja i dwa razy na Antonia -jesli beda przelozeni(a Matej bedzie na 100%)to mamy ryzyko 3-3-a taki wynik powinni uzyskac wszyscy nasi pozostali zawodnicy sparowani jakkolwiek:)a inna nasza para jedzie wtedy trzy razy w zestawieniu-Linus ,Cyran x 2 i Linus ,Hlib raz?Pary maja byc w miare rowne a przewaga powiekszana krok po kroku bez nerwow(czytaj koniecznosci odrabiania ):)Osobiscie wstawilbym Nermarka z nr 9 i jesli mecz by przebiegal tak jak powinien zmiany-kolejno : Iver,Linus, Zmarzlik, Kasper.Unikamy nerwowego bieg po biegu.Nie sadze aby Bolo nie rozpisal sobie tego kto gdzie ma jechac + warianty jesli cos nie bedzie szlo tak jak zaklada.Rozliczymy go po meczu za wynik i wprowadzanie zmian a nie przed:))))))Osobiscie uwazam, ze zmiany i prowadzenie meczu w Tarnowie bylo juz na wysokim poziomie :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Jan bez ziemi

Widze ze tak samo masz liche pojecie o taktyce z z/z. Oj liche. Teraz masz tak z z/z
1.kasprzak-cyran
2.iversen - zmarzlik
3.sundstrem-cyran
4.zmarzlik- hlib

A mogles miec
1.iversen-kasprzak
2.iversen - zmarzlik
3.iversen-sundstrem
4.kasprzak-iversen

I teraz zastanow sie co wypisales.

| Odpowiedz
blokuj
Artt

Nie lubie dyskutowac z aroganckimi ludkami ,ktorzy nie czytaja tego co pisze albo pomijaja 90% mojego tekstu i pisza w kolo to samo nie odnoszac sie do argumentow oponenta:)Iversen ,Kasprzak-trafiaja na Mateja i remisuja 3-3 :)))Co nam daje taka para? w tym biegu?Para Iversen,Linus robi dokladnie to samo :)Bieg 5- Iversen Zmarzlik a tak bedzie Iversen ,Linus na pare Ulamek ,Swiderski?Twierdze ,ze para Iver ,Linus spisze sie lepiej:))))Bieg 10 Iver ,Linus i tak jada w takim zestawieniu jak u ciebie po zmianie z/z:))))))Bieg 13 -para Kasprzak ,Linus kontra Adamczak i Antonio:)Chcesz zastapic Linusa Iverem hm... z tym moglbym sie zgodzic w tym 13 biegu ale ....teraz druga strona medalu:))))Wg ciebie z Nermarkim pod 12 mamy pary-bieg 4- Linus ,Cyran, 8- Linus ,Cyran,i 11 Linus ,Hlib:)Pamietaj ,ze taktyka polega na tym aby zauwazac tez to, ze mecz sklada sie z dwoch druzyn i nalezy analizowac to kto jedzie z druzyny przeciwnej w danym biegu:))))))Sadze ,ze to moga byc pary-Zmarzlik-Cyran,Linus-Zmarzlik,Iver-Cyran,Kasprzak-Hlib. A gdzie odniesienie sie do Nermarka z nr 9 o ktorym pisalem?:)))

| Odpowiedz
blokuj
Jan bez ziemi

Co raz bardziej pokazujesz jaki laik jestes. ale co tam. poswiece 5 minut i Ci udowodnie ze piszesz totlne bzdury:
1.kasprzak,hlib - kasprzak,hlib na ulamka
2.zmarzlik,cyran - zmarzlik,cyran
3.iversen,sundstrem - iversen,zmarzlik na zagara
4.kasprzak,cyran - sundnstrem,cyran na lindbacka
5.iversen,sundstrem - iversen,kasprzak na ulamka
6.iversen,zmatzlik - sunsdrem,zmarzlik na zagara
7.kasprzak, hlib - kasprzak, hlib na lindbacka
8.sundstrem,cyran - kasprzak,cyran na ulamka
9.kasprzak, hlib - kasprzak,hlib na zagara
10.iversen,sundstrem - iversen,zmarzlik na lindbacka
11.sundstrem,zmarzlik - sundstrem,zmarzlik na zagara
12.iversen,zmarzlik - iversen zmarzlik na ulamka
13.kasprzak, sundstrem - kasprzak, iversen na lindbacka

z lewej twoja z/z z prawej moja i na kogo trafia i teraz sobie zobacz czyja jest trafniejsza.

| Odpowiedz
blokuj
antek

o wielki guru i analityku, przejzyj prosze tabele i powiedz mi pare rzeczy. jesli z prawej strony jest twoje, to jakim cudem masz pare kk - cyran w biegu 8, skoro rozklad wskazuje na linusa?!?! dalej, dlaczego wstawiasz 2x bartka jako zz - w biegu 3 i 10 (w takim przypadku raz jedzie jako rezerwa zwykla i zostaje jeszcze tylko jedna mozliwosc). ja wole zeby jako zz jechal rowniez sundstroem, ktorego pominales, a bartka 2 starty w ramach rezerwy trzymam na biegi 11 i 14). w sposob, ktory to przedstawiles (2x zz bartka) proponujesz mi HLIBA W 14 BIEGU (poniewaz jak widze, zastapiles go bartkiem w 11)?!?! bartek ma juz u ciebie 6 biegow, wiec w nominowanych nie jedzie. nie wykorzystywac linusa jako zz?!?!?!?! puszczac pawla 4x, skoro mozna 3, a linusa 5, skoro mozna 6? to tylko krzyzak moze, bo polskich realiow nie zna. aha, zapomnialem, zmarnowales 5 minut, bo udowodniles tylko, ze nie potrafisz dobrze przeczytac tabeli biegow - vide 8 bieg, i puszczasz najslabszych zawodnikow wiecej razy niz to konieczne. wole byc laikiem.

| Odpowiedz
blokuj
Artt

bieg 8 -skad tam Kasper jak jedzie z nr 9?za Linusa jako taktyczna?:)))))):)))biegi ,10,11,12 =trzy razy pod rzad Bartek?to juz bylo i nie przjdzie-chcesz nam Bartka zajechac wzorem poprzednich meczy?:))))Dlaczego w biegu 11 zakladasz start Bartka za Hliba?jesli umiem liczyc do 6 to u ciebie Bartek pojechal juz 6 razy w biegach 1-13?:)))))))))))))))))Skoro zakladasz ,ze jest duzo lepszy od Linusa to dlaczego w 14 ma jechac Linus a Bartek ma brak startow?Zakladasz ze pojedzie w 14 jako rezerwa taktyczna?Oj zle nam zyczysz:))))))Po co Bartek jak wystarczy Linus jako z/z ?albo Hlib niezmieniony na juniorow Startu?:)))))))A Bartek w biegu 14 ,15 zalezy od tego jak sie mecz ulozy i jak bedzie jechal:)Kasper 6 startow ,Zmarzlik 6 startow w biegach 1-13?:))))))))))Powiem brutalnie-nie poswiecaj mi wiecej nawet minuty:)))))))

| Odpowiedz
blokuj
Jan bez ziemi

1.kasprzak,hlib - kasprzak,hlib na ulamka
2.zmarzlik,cyran - zmarzlik,cyran
3.iversen,sundstrem - iversen,zmarzlik na zagara ( zmarzlik lepszy niz sundstrem)
4.kasprzak,cyran - sundnstrem,cyran na lindbacka( kasprzak lepszy)
5.iversen,sundstrem - iversen,kasprzak na ulamka( kasprzka lepszy)
6.iversen,zmatzlik - sunsdrem,zmarzlik na zagara( iversen lepszy)
7.kasprzak, hlib - kasprzak, hlib na lindbacka
8.sundstrem,cyran - sundstrem,cyran na ulamka
9.kasprzak, hlib - kasprzak,hlib na zagara
10.iversen,sundstrem - iversen,zmarzlik na lindbacka( zmarzlik lepszy)
11.sundstrem,zmarzlik - sundstrem,zmarzlik na zagara
12.iversen,zmarzlik - iversen zmarzlik na ulamka
13.kasprzak, sundstrem - kasprzak, iversen na lindbacka( iversen lepszy)

z lewej twoja z/z z prawej moja i na kogo trafia i teraz sobie zobacz czyja jest trafniejsza.

zmodyfikowalem zeby scie zroumieli o co mi chdzilo bo dalje nie ogarnacie. mam 2 biegoi silniejsze niz wy i to na koniec meczu.ale w waszej wizji sunsdrem jest lepsyz niz kasprzak i zmarzlik. czytelniej sie juz nie da.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
antek

sprobuj zrozumiec. jesli jedna osoba mowi ci, ze jestes pijany, olej to, jesli dwie, przemysl, jesli wiecej, idz spac. w biegach 1-10 i tak bez wzgledu na uklad zz spotka sie kazdy z kazdym, ale zz pod "12" powoduje, ze 2 razy jest para sundstroem-cyran, a w 11 jeszcze sundstroem-hlib(ew. zmarzlik). kluczem jest tu czwarta seria i ja preferuje pary: 11. puk-zmarzlik, 12. puk-zmarzlik, 13. kk-sundstroem w kluczowym momencie. to tyle. mozesz bronic swych teorii i tworzyc silna pare kk-puk. zz pod numerem 12 to jest DOKLADNIE TO, CO ZROBIL CZECZE W 2010 ROKU W CWIERCFINALE Z FALUBAZEM. stal przegrala pierwszy mecz tylko 47:43 i miala szanse na awans, ale rewanz tez byl w plecy, a pod "12" bylo zz za nikiego.

| Odpowiedz
blokuj
Jan bez ziemi

Kolejny raz gadasz bzdury. Co ma z/z pod 12? moze byc z/z pod 10 wtedy sklad wygladałby tak:
9.kasprzak
10.z/z
11.sundstrem
12.hlib
13.iversen
14.zmarzlik
15.cyran

i masz kasprzak- iversen 3 razy ale para linus-hlib to nieprozumienei dlatego pod 12 jest idealnie qa nei z/z z juniorem. tylko laik robi z/z do pary z cyranem 2 razy zamaist z iversenem 2 razy.

| Odpowiedz
blokuj
antek

gratulacje, strzal w swoja stope. para linus hlib? nie traktuje tego nawet jako kiepski zart, bo to zenujace. w gorzowie jest tylko 2 liderow (a i kasprzaka ciezko takim nazwac), jesli pojada 3x razem, to znaczy ze lacznie obstawisz nimi TYLKO 9 biegow, pozostale 5 (drugiego nie licze) jest biegami mocno ryzykownymi i dochodza biegi typu sundstroem-hlib, sundstroem-cyran. jesli zrobisz z/z jako prowadzacy pare, to 2 liderow obstawia ci juz 11 biegow, czyli sa tylko 3 "dziurawe" i zapewne wlasnie o to chodzilo przy tym zestawieniu. pole manewru moze miec torun z mocna 4 liderow, tam kazdy uklad bedzie dobry, ale w gorzowie nie ma takiego komfortu. paluch musi rozegrac to bezpiecznie i tyle. chyba chciales za wszelka cene go skrytykowac, a jesli wyznacznikiem jego beznadziejnosci jest nie zastosowanie twojej jedynie slusznej koncepcji... to nie mam juz nic do dodania, bo idziesz w zaparte, choc nie masz racji.

| Odpowiedz
blokuj
Jan bez ziemi

To pwoeidz mi znawco czemu rok temu gollob jezdzil z jensenem a iversen z zagarem? chlopie to walsnie mieliscie rok temu. silna pare i slab i co? jakos ci to nie przeszkadzalo? sam sobie przeczysz. znouw wyszlo jaki z ciebie laik. widze ze ty wolisz miec 3-3, 3-3 a ja wole 5-1,2-4 ty remisujesz ja wygrywam. ale to nie jest najgorsze. DRAMATEM PALUCHA JEST TO ZE SIE ZERS... PRZED GNIEZNEM I ROBO Z/Z ZAMAIST GAOE PUSCIC na mega slbe gniezno. tpo jest wstyd dla palucha i stali. jak mozna bac sie gniezna?

| Odpowiedz
blokuj
antek

bac czy nie bac, walka toczy sie rowniez o bonus, a gapie w tarnowie udalo sie przyjechac 2x przed cyranem i raz przed bartkiem. rzeczywiscie oszalamiajacy wynik, ktory stawia go jako murowanego kandydata do skladu. poza tym, po co brniesz? gollob nie byl druga linia, poniewaz byl jednym z najlepszych na wyjazdach. dalej, porownanie zarowno wynikow, jak rowniez potencjalu, pary gollob-mjj, czy kk-mjj, do pary-linus hlib jest rzeczywiscie bardzo trafne. nie pograzaj sie juz bardziej, prosze. aha, ja nic nie remisuje, jedynie preferuje bezpieczny uklad startow, a takie pie........, ze ty "wygrywasz", bo wymysliles sobie, ze masz 5:1 i 2:4 jest na poziomie... twoim wczesniejszym wlasciwie. pozdrawiam. laik

| Odpowiedz
blokuj
antek

hehe, dzieki, wylozyles wszystko za mnie:) uwazam, ze zz jest ustawione optymalnie. zgadzam sie z metoda "progresywna", czyli im dalej w zawody, tym jada mocniejsci na zz, czecze tak nie chcial, dlatego przerznal pamietny cwiercfinal, bo stracil mozliwosc puszczenia golloba czy przemka po 7 razy - przy dziurawym wtedy skladzie stali to byla koniecznosc. choc wydaje mi sie, ze na ostatnia kolejke startow lepiej zrobic maksymalne uderzenie i odskoczyc przed nominowanymi. zeby wysoko wygrywac trzeba tez czasami liderow rywala pokonywac. puka puscilbym jako zz w 11 i rezerwe zwykla bartek za pawla (czyli w 8 kk-cyran ze swidrem i 3/4). to bedzie kluczowe starcie, z gniezna wyjada matej i swider, z calym szacunkiem dla kaspera i hliba, ale by tu nie podolali. pozniej w 12 masz znow pare puk-bartek z ulamkiem i juniorem i w 13 kk z linusem. ta serie powinni wygrac conajmniej 6 punktami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
karlosStal

heheh żużlowe szachy ... myśle że Paluch nie przespał kilka nocy i napewno przeanalizowł wszystkie możliwe rozwiązania ... do tego trzeba reagować na bierząco stosownie do sytuacji meczowej ... w tamtym sezonie Bolo podją kilka spektakularnych decyzji, które wyszły nam na dobre i mam nadzieje, że teraz też wie co robi :)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.