Wątek dotyczący artykułu

Piotr Paluch przed meczem z Lechmą Startem: Będzie zastępstwo zawodnika za Nermarka

W niedzielę Stal Gorzów zmierzy się na własnym torze z Lechmą Startem Gniezno. Jak gorzowianie przygotowują się do tego pojedynku? Z całą pewnością nie zamierzają lekceważyć beniaminka.

przeczytaj cały artykuł

bdgpolonia

ZZ'ka wzmocnieniem Gorzowa, nieźle. Miała być walka o medale, a jest ratowanie się zz'ką w meczu z Gnieznem i to w dodatku u siebie. Mistrzostwo!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bdgpolonia

Jestem kibicem żużla, więc temat mnie dotyczy. Sytuacja w moim klubie nie jest najgorsza, chociaż bywało lepiej. A czemu mam się zająć jazdą fair kangurów? Nie wiem...

Po prostu macie problem kadrowy w tym Gorzowie, macie dużo zawodników i wszyscy z nich są bardzo chimeryczni. Zamiast przetestować Gapińskiego, dać mu szansę na przebudzenie Wasz zarząd puszcza ZZ'kę. Gdyby to był jakiś arcyważny mecz to rozumiem, ale mecz z Gnieznem to raczej będzie dla Was spacerek.

A tak to Wasz zawodnik obejrzy mecz z piwkiem na trybunach. Potem będziecie chcieli go do składu, a on nic nie pojedzie, bo na zakurzonych motorach mało kto potrafi śmigać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BDG

dokladnie Kolego! moim zdaniem nie bedzie lepszej okazji na jazde Gapy... mecz powinni wygrac bez wiekszych problemow, a jazda Gapie jest bardzo potrzebna

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Stalowy Jureczek

Bardzo chciałbym aby ten pojedynek był spacerkiem. Pożyjemy, zobaczymy.
Gapiński miał już swoje biegi i mógł się wykazać. Teraz przyszła kolej na innych, którzy już po pierwszych biegach okazali się lepsi od doświadczonego zawodnika jakim jest Gapiński, pomimo, że występowali w niższych klasach rozgrywkowych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Artt

to jest najwazniejszy mecz w tym sezonie chlopie no sorry obudz sie :))Jak wygramy kazdy nastepny bedzie najwazniejszy:)Jak przegramy ,nastepne moga nie byc juz tak wazne....a bonus jest na wage zlota ....:)Laik?niedoinformowany?hm..bez nerwow moim zdaniem Polonia bedzie w piatce -tej pierwszej:)

| Odpowiedz
blokuj
bdgpolonia

No nie wiem. Wygraliście bez Nermarka w Tarnowie, a na Gniezno u siebie się zbroicie w ZZ'kę? :) Imho nie potrzebnie, jakby puścić Gapińskiego i by przywiózł parę razy jakiegoś Ułamka czy Świderskiego mógłby trochę się chłopak podbudować i w następnych meczach może odbudować formę. Tak to on już wie, że ma sezon w plecy, chyba, że wskoczy za Linusa, ale to się nie stanie, bo Linus moim zdaniem w tym roku będzie solidną drugą linią :)

Co do Bydgoszczy to nie byłbym taki pewien. Miło, że chłopaki walczą, ale za dobre wrażenie punktów nie ma. Andersen i Loktajev to w tym sezonie szybcy zawodnicy i w formie, ale mocno nieobliczalni. Dodatkowo gdy do Andersena dojdzie, że jest liderem drużyny może spalać się psychicznie - tu zawsze miał problem. Ja wciąż nie jestem taki pewny utrzymania się w lidze.

| Odpowiedz
blokuj
Artt

Pewny nikt nie moze byc niczego bo to sport -pisze o tym co widze na teraz . Co do Gapinskiego to forme on musi odbudowac na .....treningach;)Bylem ostatnim ktory chcial go odsunac przed meczem z Unia L ale po tym co zobaczylem w Tarnowie sorry ale nie mozna ryzykowac w takim meczu o wszystko powtarzam gdy jest szansa jazdy z/z :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.