Wątek dotyczący artykułu

Piotr Paluch przed meczem z Lechmą Startem: Będzie zastępstwo zawodnika za Nermarka

W niedzielę Stal Gorzów zmierzy się na własnym torze z Lechmą Startem Gniezno. Jak gorzowianie przygotowują się do tego pojedynku? Z całą pewnością nie zamierzają lekceważyć beniaminka.

przeczytaj cały artykuł

Oktan

Bili pianę kobylaki jak Falubaz używał ZZ-tek w ubiegłym sezonie a teraz co?Sami robią co się da,oj spadek zagląda wam głęboko w oczy.W sumie należy się za te prowokacje kibiców jak i wymachiwanie ręką przez szczeniaka piszczałkę,może się gówniarz nauczy rozumu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
buum

Kolego z południa lubuskiego. ZZ za Nermarka to co innego niż ZZ za Dawidsona:) nie oszukuj się. Przecież Nermark by jechał ale połamał sobie ręke na meczu z Lesznem. A Dawidson był w słabej formie i nie miał ochoty na jazdę i poszedł na L4 za namowa Prezesa:) trochę obiektywizmu falubazku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stalowy Jureczek

Czy Kolego dobrze czujesz się, chyba długi weekend źle wpływa ma Twoją psychikę. Od szczeniaków możesz wyzywać swojego syna, jeżeli takowego posiadasz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Speed58

Czy Ty się przypadkiem nie zagalopowałeś? Nikt nie mówi o spadku Stali,bo straciliby największy atut lubuskiego,Nasze Derby,a Ty tutaj sadzisz się z takim tekstem...no,nie takie odpowiedzi od Ciebie napływały...Kobylaki...oj,nie ładnie.

| Odpowiedz
blokuj
Pablo_FG

Proszę może też go pobijecie, macie w tym wprawę widzę. Kibiców z Leszna zlaliście, w Gorzowie co spotkanie z wami demolka jak nie na stadionie popalone połamane krzesełka to zadyma na mieście. Jak by tego było mało po zdobyciu mistrzostwa zamieszki na mieście. Brawo, twoja wypowiedz w pełni nawiązuje do poziomu tej h**ołoty

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
asia

No zobacz..dobrze ,że pojawiłeś się na forum , bo Twój komentarz jest bardzo obiektywny.A jak już się czepiamy wszystkiego to ja też sobie na to pozwolę.Piszczałka ma na imię Bartek.Może się w końcu jakiś gówi...rz nauczy ,że jak się posiada imię to się go używa.A po drugie tak się zastanawiam co Cię bardziej boli .To wymachiwanie rękoma czy też to ,że pięknie Wasi byli przez tego gówniarza objeżdżani...?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
asia

A skąd możesz wiedzieć co dla Bartka ten gest oznaczał?Machał przed biegiem czy po biegu i to na dodatek wygranym?Już kiedyś tłumaczyłam,każdy zawodnik na swój sposób okazuje radość z wygranego biegu.Bartek robi to zawsze ..i wszędzie właśnie w ten sposób.Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
asia

Ja pierdziu..ale niektórych to boli.Ale już jest dobrze.Bardzo dużo kibiców Falubazu już ten fakt zaakceptowało,więc myślę sobie ,że u Ciebie to też będzie tylko kwestia czasu.Pozdrowienia z północy.:)

| Odpowiedz
blokuj
Oktan

Ciekawe czy w tym roku będzie tak machał rękoma przed K?Miszczu gollop odszedł to stracił super wzór do naśladowania.Pójdzie jego drogą to i wy go znienawidzicie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
asia

Powiem Ci tak.Szczerze mówiąc nie interesuje mnie ile osób Tomka lubi,szanuje a ile nie.Śmieszą mnie tylko sytuacje kiedy na niego gwiżdżą i wyzywają jak wozi ogony..a zdarzało
Mu się to nie raz.A kiedy reprezentuje kraj i ratuje tyłki..dostaje owacje na stojąco.Jeśli ktoś go nie szanuje,nie lubi to niech przynajmniej będzie na tyle uczciwy i zamilknie w momencie grania hymnu,który może właśnie jest grany dzięki Tomkowi.I w każdej innej sytuacji.Ja Tomka oceniam pod względem sportowym i zawsze będę twierdziła ,że jak na razie nie ma takiego drugiego żużlowca,który tak pięknie by bawił nas swoją jazdą.Ale szanuję też zdanie innych i nawet nie będę próbowała namawiać do zmiany.Każdy sam odpowiada za siebie.Ot..taka jest moja dewiza.Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Artt

ojojoj Bartek wygral i pokazal radosc przed trybuna k w Zielonej a tego boli rok:)))))))))))ehh :))))))))))))))))Ale nie mart sie jest was nawet dwoch:)))To bylem ja agent Artt:)))))

| Odpowiedz
blokuj
kasia_sg

Jedyne co może Ci dzisiaj pomóc, biedny sfrustrowany człowieku, to wieczorny spacer, grill i odcięcie internetu, bo Ci ewidentnie szkodzi :D Zrelaksuj się, nabierz dystansu i wróć do nas wtedy, gdy będziesz miał coś ciekawego do powiedzenia :) Aha i spróbuj zapamiętać, że "piszczałka, szczeniak i gówniarz" ma na imię Bartek i Ty nie dorastasz Mu do pięt. Dasz radę zapamiętać czy Cię to przerasta? Pozdrawiam serdecznie!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.