Wątek dotyczący artykułu

Dosyć hipokryzji prezesa honorowego - rozmowa z Markiem Jankowskim, prezesem Stelmetu Falubazu

Stelmet Falubaz Zielona Góra w najbliższej kolejce zmierzy się na wyjeździe z Betardem Spartą Wrocław. Goście są faworytami, ale spodziewają się trudnej przeprawy z drużyną Piotra Barona.

przeczytaj cały artykuł

pawel22zg

a co mnie obchodzi co prezesi gadają na siebie?p.Robert jeden z naj leprzych prezesów co miał falubaz i dużo klubów by go chciało miec,a Honorowy co zrobił ?GP w Gorzowie a teraz klub nie ma kasy,Stadion zrobił swoją firmą wasz honorowy wyrąbał kasę Tylko i nic po za tym

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MarcinSTALG

Dla ciebie to Pan Komarnicki!!!

mistrz ortografii to jesteś a nie mistrz unia

Ja może nie mogę patrzeć na Dworakowskiego i jakoś nie piszę o tym..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Niekryty Krytyk

Popieram! Pudel tylko spija śmietankę. Jak narazie to Pan Władysław wiecej zrobił dla żużla w Gorzowie niz ten gość w Z.G.
Lepiej by sie wzioł za swoje spasione myszy :D Bo ten z kontraktem do 39,5 Kapitan daje ciała :D
Dodam jeszcze ze ten gość to moze Władysława co najwyzej po jajkach polizać bo jak narazie to co roku Zielona Góra ma problem z własnym obiektem :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.